Son Dakika Haberleri: 11 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları

11 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları

6 yıl önce

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Duygusal anlamda kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız, kişisel özgürlüğünüzün zedelenmemesi gerekiyor. Partnerinizin, isteklerini görmezlikten gelmemelisiniz. Derin ve gerçekçi bir yaklaşım içinde olsanız bile, ona fikirlerinizi açıklarken, özenli bir şekilde anlatmalısınız. Bazen gereğinden fazla kırıcı olabiliyorsunuz.
3
Boğa : Birlikte çalıştığınız bir kişilerin sizin kadar mantıklı ve gerçekçi olmalarını istemek hatalı bir davranış şekli olduğunu bildiğiniz halde, duygularınıza gem vuramıyorsunuz. Bugün, kişisel olayları bir kenara bırakarak yaşantınızla ilgili özel kararlar almalısınız. İnatçı tavırlarınızla çevrenizi kızdırabilirsiniz.
4
İkizler : Ortak çalışmalar gereken bir takım çalışmalar içinde olacağınız bir gün içindesiniz. Bazı olaylara radikal bir çözümle yaklaşmanız, partnerinizin özgürlüğünü zedeleyebilir. Akşam saatlerinde eğlenceli ortamlarda bulunacak ve hoşlanacağınız saatler geçireceksiniz. Çevrenizde yaşadığınız değişimler konusunda bir çok aktivite ilginizi çekecektir.
5
Yengeç : Kendinize güveniniz oldukça fazla. Kişisel başarınız; mesleğinizle ilgili yoğun araştırmalarınız beraberinde gelişen iş tatmini ile beraber netleşiyor. Ay & ';ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına kendi sınırlarınız içinde yardım etmenizi sağlayacak. Onların sevincine ortak olacaksınız.
6
Aslan : Bugün, arkadaş çevrenizde oluşturduğunuz güçlü bağların size kazandırdığı güçlü donanımların etkisi ve güvencesi içinde, kazançlarınızla ilgili olarak güçlü adımlar atıyorsunuz. Yaptığınız her türlü çalışmaya, yaratıcılığınızı aktararak kendinize özgü davranışlar sergiliyorsunuz. İmajınızla ilgili değişim süreci içindesiniz.
7
Başak : Partnerinizin maddi ve finans konularına müdahale etmesine siz de destek vereceksiniz. Onun farklı fikirleri hoşunuz gidecektir fakat, onun kadar cesur olmayı beceremiyorsunuz. Bugün Çevrenizde gelişen olaylara kayıtsız kalmak isteseniz bile, duygusal anlamda etkileniyorsunuz. Özellikle alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız.
8
Terazi : Yenilikçi davranışları kolay benimseyen bir yapınız yok fakat, bugün kendinize şans vermeli ve olaylara kısa sürede uyum sağlamaya çalışmalısınız. Ani ortaya çıkan olaylara karşı hazırsınız. Bugün Ay toplumsal ilişkilerinizi etkiliyor. Çevrenizden çabuk etkilenmenize rağmen, olumsuz olaylara aldırmamalısınız.
9
Akrep : Duygusal ilişkilerinize güçlü bir mantıkla yaklaşmanın sizi olumsuz etkilediğini biliyorsunuz. biraz gevşemeye ve karamsarlıktan sıyrılmaya ihtiyacınız var. Kendinizle ilgili sabit düşünceleriniz var ve hiç kimsenin, size karışmasına izin vermiyorsunuz. Bugün, onlara daha yakın olacak ve sevginizi paylaşacaksınız.
10
Yay : Enerjiniz oldukça yüksek. Çevresel koşullarınızda sizi destekleyen ve motive eden kişilerle yapacağınız işbirlikleri ufkunuzun açılmasına da, neden olacaktır. Bugün, düşüncelerinizde ödün vermeyen, her konuda ısrarcı ve fikirlerini karşı tarafa kabul ettirmeye çalışan bir tablo ile ortaya çıkıyorsunuz.
11
Oğlak : Bugün, kendinizle ilgili derin düşünceler içindesiniz. Geçmişinizle ilgili eski olayları düşündüğünüz zaman, & ; kısa ve gizemli ayraçlara takılıp kalıyorsunuz. Gerçekten mutlu musunuz ? Bu soruyu kendinize sorun. Unutmayın ki, yaşantınızın her döneminde, hep kendi duygularınızın hedeflediği noktalara baktınız.
12
Kova : İddialı davranmak sizi farklı kılıyor. Bugün hiç kimsenin etkisi altında kalmak istemiyor olmanız sizin lehine olan şartları da beraberinde getirecektir. Olaylara farklı açıdan yorum getirmeye devam etmelisiniz. Yeni dostluklar için mükemmel bir gün. Belki de, uzun süredir beklediğiniz tatmini sağlıyorsunuz.
13
Balık : Özellikle maddi kazançlarınız söz konusu olduğu zaman, düşüncelerinizden ve davranışlarınızdan ödün vermek istemiyorsunuz. Kendinizi denetlemekten vazgeçin. Bugün, maddi konularla ilgili girişimciliğiniz yeni tanışacağınız kişilerin aktiviteleri ile paralel ilerleyebilir. Kısa vadeli, & ; yolculuklar, söz konusu olacaktır.Haber Yayın Tarihi: 11.03.2014 07:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu! Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın patalojiden arkadaşı maviş gözlü Duygu, bakın nereli! Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı