11 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

11 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları

6 yıl önce

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Bugün, cesur, aktif ve risk almaya hazırsın.. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Partiden partiye koşarken, katılacağınız toplantılarda birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz. Bazılarınız macera isteği içinde hareket edecek. Fakat siz yine dikkatli olmak zorundasınız. Birçoğunuzun anılarında kalacak güzel kısa süren aşklar da gündeme gelecektir.
3
Boğa : Kişisel değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle, kararsız ortalıkta dolaşan kişilikleri sevmiyorsunuz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Bu ortak organizasyon çalışmaları içinde olacağınız biri olabilir. Kendinizde yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız.
4
İkizler : Birlikte olduğunuz kişi sizi duygusal anlamada zorlayabilir ve küçük nedenlere dayalı sorunları büyütebilir. Onu ikna etmak için olağan üstü bir çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Oysa aşk konusunda her şeyin olumlu gitmesi sizin en büyük arzunuz. Sevdiğiniz kişiye duyduğunuz bu özel duygular sizi farklı kılacaktır.
5
Yengeç : Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin.
6
Aslan : Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. & ; Bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek.
7
Başak : Düşündüğünüz birçok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Kariyerinizi güçlendirmek için dışarıdan yardım almanız gereken uygun günlerden birindesiniz. İşinize yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız.
8
Terazi : İleriyi gören bir düşünce yapısı içinde hareket ederken, para ile ilgili ufkunuz açılıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Kendinize her zamankinden daha fazla güveneceğiniz bir dönemdesiniz. Bu koşullar her zaman kişinin karşısına çıkmaz. Fırsatlardan zamanı.
9
Akrep : Sevdiklerinizle birlikte ortak duygu birliği içinde olsanız bile, aranızda oluşabilecek sürtüşmelere engel olamayacaksınız. Geçmiş olaylar yüzünden tartışabilirsiniz. Bazılarınız aile sorumluluğunu yüklenirken, büyüklerinize daha fazla ilgi göstereceksiniz. Ailenizin yaşantınıza saygı göstermesini bekliyorsunuz. Bunu onlara anlatmak zorunda kalmak sizi biraz sıkabilir.
10
Yay : Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Fakat karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz.
11
Oğlak : Arkadaşlarının desteği konusunda olumlu yansımalar alıyorsunuz. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz.
12
Kova : Sosyal ilişkileriniz sizi desteklemeye devam edecek ve kazançlarınızı çevre koşullarınızı kullanarak elde etmeye çalışmalısınız. Ayağınıza gelecek fırsatlar yüzünden kolayca borçlanmaya müsaitsiniz. Maddi konularda biraz gerilemeler olabilir. Özellikle arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteklerin gecikmesi moralinizi bozmamalı.
13
Balık : Maddi konulara & ; fazla önem vermeyeceksiniz. Yeniliklere ihtiyacınız yok. Çünkü mevcut durumunuz parasal gelirlerinizin & ; devamını sağlamak & ; adına, yaptığınız çalışmalar kazançlarınızı destekliyor. Çevresel koşulların sizden yana oluşu motivasyonunuzu güçlendiriyor. Zihninizi geliştirecek konular üzerinde yoğunlaşacak ve katılacağınız seminerlerde kendinizi ispat edeceksiniz.

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 07:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Model Kinsey Wolonski NBA efsanesi Kobe Bryant için yarı çıplak sahaya atladı Danimarka'nın Beckham'ları, televizyon yıldızı oluyor! İlişkilerini herkes görecek Dünyanın en çok tanınan kadın mumyası Takabuti'nin ölüm nedeni ortaya çıktı Mucize Doktor'un Başhemşire Selvi'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor Kadın yolcu 'Sütyeniniz görünüyor' bahanesiyle uçağa alınmadı

Son Dakika Haberleri