11 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

11 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Heyecan duymanıza neden olacak haberler alacaksınız. İstekli ve güçlü bir biçimde çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Yepyeni fırsatlarla karşılaşabilir, farklı kararlar alabilirsiniz. Sosyal faaliyetler eğlendirici.
3
Boğa : Başarmak için büyük istekler duyuyorsunuz. Farklı beklentiler içinde bulunabilirsiniz. Ancak, karar vermek size zor gelebilir. Sakin ve sabırlı davranmaya özen gösterin. Seyahate çıkmak sizi rahatlatabilir.
4
İkizler : Sosyal ve kültürel faaliyetlerinizi sürdürürken ilginç karşılaşmalar meydana gelebilir. Duygularınızı düşüncelerinizle kontrol edebilirsiniz. Birden bire karşınıza çıkan fırsatlar size büyük güç verecek.
5
Yengeç : İsteklerinizi, düşündüğünüzden farklı bir biçimde söyleyebilirsiniz. Alıngan ve kuruntulu bir tutum içinde bulunmaktan kaçının. Çok çeşitli düşünceler içine girebilir, yaşantınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.
6
Aslan : Yeni beklentiler içine gireceksiniz. Sosyal faaliyetlerinizi arttıracak, düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışacaksınız. Hoş tekliflerle karşılaşabilir, yeni girişimlerde bulunmak için büyük istekler duyabilirsiniz.
7
Başak : Düşüncelerinizi düzenleyeceksiniz. Fakat, içinizden yükselen isteklerin yarattığı gerilimle harekete geçebilirsiniz. Olumlu ve kararlı davranacaksınız. Uzaklarda bulunan dostlarınızdan aldığınız haberlere heyecanlanabilirsiniz.
8
Terazi : İş arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek sorunları fazla büyütmeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Bugün kendinize olan güveniniz yüksek olacak. Alacağınız bazı haberleri yanlış değerlendirebilirsiniz. Araştırın.
9
Akrep : Kendinizi zorlayacak ve yapacaklarınızın üzerinde sorumluluk alacaksınız. Büyük beklentiler içine girebilirsiniz. Ancak, kendinizi fazla yormayın. Arkadaşlarınız ve dostlarınızın desteğini alacak, fikirlerinizi açacaksınız.
10
Yay : Hayatınıza anlam kazandıracak yeni arayışlar içine girebilirsiniz. Çalışmalarınızı hızlandıracak, ekip çalışmalarında başarılı olacaksınız. Fikirlerinizi kolay kabul ettirebilir, yakınlarınızdan destek alabilirsiniz.
11
Oğlak : Bugün alacağınız haberler duygu ve düşüncelerinizin karışmasına neden olabilir. Aslında gelişmeler beklediğinizden hızlı olacak. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın davranışlarından etkilenebilir, yanlış anlayabilirsiniz.
12
Kova : Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sakin ve kararlı bir biçimde çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Fırsatları değerlendirmeye çalışırken fazla yorulabilirsiniz. İsteklerinizin giderek arttığını hissedecek ve heyecanlanacaksınız.
13
Balık : Parasal konulara yönelik sorunların üzerinde fazla durmayacaksınız. Yeni alternatiflerle karşılaşabilirsiniz. İlginç teklifler alacaksınız. Bugün sizi heyecanlandıracak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Haber Yayın Tarihi: 11.05.2013 05:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı! 2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası