11 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

11 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

11.06.2013 05:10

1
2
Koç : Neler yapacağınızı belirleyebileceğiniz bir gün. Çalışmalarınızı keyifle yapabilirsiniz. Bu arada parasal konularda çıkan bazı pürüzlere sıkılsanız bile, sorun haline getirmeyeceksiniz. Duygularınızı kontrol etmelisiniz.
3
Boğa : Kendinize olan güveniniz son derece yüksek olacak. Yeni girişimlerde bulunabilir, başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz destekliyor. Öğleden sonra alacağınız bir haber keyfinizi arttıracak.
4
İkizler : Duygularınızı kontrol etmek size zor gelebilir. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza rastlayabilir, birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz. Tabii bu arada duyacağınız bazı sözlere içerleyebilirsiniz.
5
Yengeç : İşlerinizle ilgili gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Moraliniz yükseldiği için daha başarılı olabilirsiniz. İstekleriniz giderek artıyor. Ve bu isteklerinizi sevdiğinize bildirebilir, onun desteğini alabilirsiniz.
6
Aslan : Daha dikkatli ve kararlı davranabileceksiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi sevdiğinize rahatça anlatabilir, planlarınızı onunla paylaşabilirsiniz. Fikirlerinizi uygulamak için enerjiniz yeterli olacak.
7
Başak : Haberleşme trafiğinizde aksaklıklar olabilir. Aradığınız kişiyi bulamayıp sıkılabilirsiniz. Veya arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalar olabilir. Öğlene doğru rahatlayacak ve duygularınızı denetim altına alacaksınız.
8
Terazi : Düşüncelerinizi ve ne istediğinizi çok iyi ifade edebilirsiniz. Grup çalışmaları ve başarılı organizasyonlar yapabilirsiniz. Son derece etkileyici ve ikna edici olacaksınız. Ancak, bazı olaylar duygularınızı yükseltebilir.
9
Akrep : Geleceğe yönelik yeni beklentiler içine girebilirsiniz. Çok daha olumlu ve kararlı davranmayı başaracak, tedirginliğiniz devam etse bile kontrollü davranmayı başaracaksınız. Parasal harcamalarınıza özen gösterin.
10
Yay : Aklınızdan geçtiği gibi konuşmaktan kaçınmalısınız. Farkında olmadan arkadaşlarınızı kırabilirsiniz. Karar vermeniz gereken durumlarda tedbirli davranmalı, aklınızdan geçenleri düşünmeden söylememelisiniz.
11
Oğlak : Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. İçinizde büyüyen istekler sizi yönlendirebilir. Duygularınızı sevdiğinize anlatabilir, parasal konulara yönelik yeni girişimlerde bulunurken heyecan duyabilirsiniz.
12
Kova : Ne istediğinizi bilecek ve kararlı davranacaksınız. Sosyal ve kültürel faaliyetleriniz hareketlenecek. Sevdiğinizle birlikte toplantılara katılabilirsiniz. Zaman zaman tedirgin ve endişeli bir tavır içine girmeniz mümkün.
13
Balık : Planlarınızı uygularken bazı karışıklıklar çıkabilir. Bu nedenle duygu ve düşüncelerinizi denetlemeniz zor olabilir. Dikkatinizi bir noktaya odaklamalısınız. Öğlene doğru duygularınızı kontrol edecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Son Dakika 11 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti