11 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

11 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

11.07.2013 05:10

1
2
Koç : Fiziksel güç gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz. Böylece enerjinizin fazlasını harcamış olursunuz. Kolay öfkeleneceğiniz bir dönemdesiniz. Bu nedenle ilişkilerinizi dengede tutmak için gayret göstermelisiniz.
3
Boğa : Çalışmalarınızı önceden planladığınız gibi sürdüreceksiniz. Sakin ve huzurlu olacaksınız. Sorunların üzerinde fazla durmayacak, gelişmeleri izleyeceksiniz. Dostlarınızla haberleşecek, isteklerinizi anlatıp destek alacaksınız.
4
İkizler : Son derece hareketli günler geçiriyorsunuz. Yeni istekler ve farklı planlarınız olabilir. Harekete geçmek istediğiniz konuda çok çeşitli haberler duyabilirsiniz. Tabii bunun sonucunda kararsızlıklar içine girebilirsiniz.
5
Yengeç : Bazı gelişmeler tam beklediğiniz gibi olacak. Büyük bir enerjiyle yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Ancak, bu konuda tedbirli davranmalısınız. Yeni ortaklıklar veya yatırımlar yapmadan önce araştırma yapın.
6
Aslan : Bugün kendinizi son derece keyifli ve güçlü hissedeceksiniz. Geleceğe yönelik farklı istekler içine girebilir ve yaşantınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkiler giderek yoğunlaşıyor.
7
Başak : Neredeyse unuttuğunuz eski bir dostunuzla karşılaşabilirsiniz. Bu durum duygularınızın harekete geçmesine neden olabilir. Sosyal faaliyetlerde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Böylece kuruntulardan uzaklaşacaksınız.
8
Terazi : Büyük istekler duyacağınız bir dönemdesiniz. Kendinizi her işin üstesinden gelebilecek gibi hissedeceksiniz. Tabii bu sırada heyecanlı ve tepkilerinizde kontrolsüz olmanız mümkün. Ancak, olumlu ve anlayışlı davranabilirsiniz.
9
Akrep : Çalışmalarınızı aynı şekilde sürdürmeye devam edeceksiniz. Kendinizle ilgilenecek, geleceğe yönelik yeni istekler ve hedefler belirleyeceksiniz. Yeni yatırımlarda bulunabilir, fırsatları iyi biçimde değerlendirebilirsiniz.
10
Yay : Biraz duygusal ve huzursuz olabileceğiniz bir gün. Aslında çok ilginç teklifler alabilir, yeni girişimlerde bulunabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Dostlarınız ve iş arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız.
11
Oğlak : Bazı olaylardan etkilenecek, duygusal bir tavır içine gireceksiniz. Hem büyük istekler duyacak hem de gergin bir tavır içinde bulunacaksınız. İnatçı ve dediğim dedik bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.
12
Kova : Kendinizi güçlü ve başarılı hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Kimsenin düşünmediği konulara yönelebilir ve harekete geçebilirsiniz. Aşk hayatınız son derece hareketli. İlginç ve heyecan verici maceralara atılabilirsiniz.
13
Balık : Anlayışınızı yükseltmeniz gereken bir dönemdesiniz. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Yanlış anlamalar ve ufak tefek terslikler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Biraz sabırlı ve anlayışlı davranmanız gerekiyor.

Son Dakika 11 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement