11 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

11 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

11.11.2013 05:10

1
2
Koç : Planlarınızı arkadaşlarınızla paylaşacak, tasarladığınız konu hakkında çalışmalarınızı arttıracaksınız. İlginç ve beklenmedik girişimlerde bulunabilir, yaşantınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz.
3
Boğa : Duygusal geriliminizi sevdiğinize yansıtmaktan kaçınmalısınız. Parasal harcamalar ve hesapta olmayan ödemeler yüzünden sıkıntı duymanız mümkün. Olayları karamsar açıdan değerlendirip kuruntulara kapılmanız mümkün.
4
İkizler : Sosyal faaliyetleriniz hızlanıyor. Farklı çevrelere girebilir, tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ancak, yeni tanıştığınız kişilerle hemen samimi olmaktan kaçınmalısınız. Sözlerinize dikkat edin, tartışmalara girmeyin.
5
Yengeç : Parasal konulara yönelik büyük istekler içinde bulunduğunuz halde bir türlü yerinizden kıpırdayıp harekete geçemeyebilirsiniz. Sevdiğinizin ilgisi ve duygularınızın olumlu yönde gelişmesi moralinizi yükseltiyor.
6
Aslan : Duygularınızın iyice yükseldiği bir gün. Küçük olaylar bile heyecanlanmanıza neden olabilir. Dostlarınızın davetlerine katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bu arada gereksiz harcamalar yapmaktan kaçının.
7
Başak : Eski bir arkadaşınızla aşk ilişkisine girebilirsiniz. İstekleriniz giderek artıyor ve büyük bir gayretle çalışabilirsiniz. Bu arada çok fazla sorumluluk almaktan ve kendinizi aşırı derecede yormaktan kaçının.
8
Terazi : Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşeceksiniz. Yeni projeler yapabilir, arkadaşlarınızı biraraya getirebilirsiniz. Her türlü grup çalışmasında hem başarılı olacak hem de keyif alacaksınız. Düşünceleriniz değişiyor.
9
Akrep : Son derece olumlu ve anlayışlı olduğunuz bir dönemdesiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için hemen harekete geçin. Bugün duygularınız inişli çıkışlı olsa bile bunları kontrol altına almayı başaracak, olumlu davranacaksınız.
10
Yay : Çok farklı beklentiler içine girebilir, hem düşüncelerinizi hem de yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda meydana gelen gelişmeler umut verici. Ancak, zaman zaman karamsar sorgulamalar yapabilirsiniz.
11
Oğlak : Özellikle 6 Ocak'tan sonra doğmuş olanlar son derece verimli bir dönemde bulunuyorlar. Yeni atılımlar yapabilir, ortaklık ve anlaşmalarda başarılı olabilirsiniz. Yalnız 18-21 Ocak arasında doğanlar tedbirli davranmalı.
12
Kova : Parasal konulara yönelik bazı sıkıntılarınız devam etse bile kararlı ve planlanı davranmayı başaracaksınız. Ayrıca, sevdiğinizle aranızdaki sorunları da çok fazla büyütmeyecek ve bakış açınızı değiştireceksiniz.
13
Balık : Karar vermeniz gereken durumlarla karşı karşıya gelecek ve kararsızlığın sıkıntısını duyacaksınız. Aklınızdan geçen düşünceleri hemen söylemeyin. Ayrıca, dikkat gerektiren çalışmalar yaparken daha tedbirli davranın.

Son Dakika 11 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement