12 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

12 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları

12.01.2014 07:30

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Akrep : Güçsüz kişilerden nefret ettiğiniz için, & ; hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Olayları kendi açınızdan değerlendirme amacı içindesiniz. Finans konularınızla ilgili çeşitli fikirleriniz gündeme gelecek ve akılcı yaklaşımlarınız göz dolduracaktır. Sezgisel yeteneklerinizden yararlanabilirsiniz. Yaşam enerjinizin güçlü olması, bazı hataları da beraberinde getiriyor.
3
Aslan : Duygularınızda derinlik arayışı içindesiniz. Sorguladığınız konuların cevapları sizi tatmin etmeyebilir. Ailenizin ve sevdiklerinizin sizinle birlikte olmasını arzuladığınız bir gün. Sosyal yaşamınız da canlanma artıyor. Siz çevreniz kalabalık olduğu zaman, daha mutlu oluyorsunuz. Bugün dikkatler sizin üzerinizde olacak.
4
Balık : Çevrenizde güçlü dostlarınızın destekleriyle gerçekleştireceğiniz çalışmalar, sizin için iyi bir zemin oluşturacak. Bazı yeni denemeler, geleneksel yapınızı zorlayabilir fakat bu durumlar ilgi çekici de, gelecektir. Her şeye rağmen, yeni tanışacağınız kişilere karşı tedbirli olun. . Bazı planlarınız uygulama konusunda, iyi bir finans sağlamak zorundasınız.
5
Başak : Sizi psikolojik olarak rahatsız eden bazı hisleriniz; adımlarınız iz bırakacak güçte olsa bile, sizi yanıltabilecek dış koşulların zeminini hazırlıyor. Yürüttüğünüz bir iş konusunda baskı hissettiğinizde, bütün veriminiz düşüyor. Böyle durumlarda arkadaşlarınız size pek yaklaşmıyorlar. Bugün, benzer bir durum içinde olabilirsiniz.
6
Boğa : Çevrenize karşı kuşkulu davranıyorsunuz. Arkadaşlarınızı ve çevrenizi yargılayabiliyorsunuz. Bugün, özgürlüğünüzü özleseniz de, bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, gerçek isteklerinizi içinizde saklamak zorunda kalıyorsunuz. İsteklerinizi gemlemek zorunda kalmaktan gergin olabilirsiniz.
7
İkizler : Enerjiniz çok güçlü ve olumlu kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Hissettiklerinizle amaçlarınızın aynı yönde olması, uğraş vermeniz gerektiren konuların kolaylaşmasını sağlıyor. . Güveneceğiniz kişileri iyi seçin. Bugün, iletişim konusunda oldukça hevesli ve atılgan davranacaksınız. Duygusal davranmaktan hoşlanmıyorsunuz.
8
Koç : Doğal olmak bazen size çok şey kaybettirebilir. Duygusal konularda fikir yürütmekten kaçınmalısınız. Fevri davranışlarınızla, çevrenize yanlış örnek olabilirsiniz. Partnerinizden beklediğiniz ilgiyi akşam saatlerinde göreceksiniz. Gereksiz bir öfke seli siz hiç yakışmadığını daha sonra anlayacaksınız.
9
Kova : Daha iyi pozisyonlar için, kendi koşullarınızı oluşturacaksınız. Topumda önemli işlerin altına imzalar atacak, uzun zamandır özlediğiniz başarının kapınıza geldiğini göreceksiniz. Bu dönem içinde önemli olan; arzu etmediğiniz tüm konularınızı istekleriniz doğrultusunda yeniden düzenlemek olmalıdır.
10
Oğlak : Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda; istediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Düşündüğünüz şeyler için yolculuklar gündeme gelecektir.
11
Terazi : Mars & ; & ;burcunuzda ilerlerken, Güneş & ';in bulunduğu konum, isteklerinizdeki artışı körüklerken, görüşeceğiniz kişilerin vereceği destekler, sizi tatmin etmeyebilir Özlemlerinizin karşılığını her zaman bulmanız mümkün değil. Başarınızın daha da artacak. Birlikte çalıştığınız kişilerden bazı maddi talepleriniz olabilir.
12
Yay : Düşündüğünüzü şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız, gerekli enerjiyi toplamalı ve birlikte çalıştığınız kişilerden yardım almalısınız. Her şeyi tek başınıza yapmanız çözüm değil. Destek aldığınız zaman rahatladığınızı & ; göreceksiniz. Coşkunuzun olmadığı bir potansiyel istemiyor ve olayları kendi dairenizin içinde odaklaştırmak istiyorsunuz.
13
Yengeç : Hedefleriniz konusunda yanılmıyorsunuz. Akıllıca verdiğiniz kararları çözümleyici bir metotla pekiştirmeniz, işlerinizin kısa sürede bitmesine neden oluyor. Bu gün maddesel konularınızda dikkatli olmalı ve istemediğiniz işlerin sorumluluğunu yüklenmemelisiniz. Yatırımla ilgili alternatiflerin karşınıza çıkması, aklınızı karıştırabilir.

Son Dakika 12 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement