12 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

12 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Bugün hem duygusal hem de fiziksel açıdan kendinizi güçlü hissettiğiniz halde kafanız biraz karışık olabilir. Dostlarınız ve yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenirken gereksiz tartışmalara girebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve rahatlatıcı olacak.
3
Boğa : Sevdiğinizle birlikte seyahate çıkabilir, önceden aldığınız davetlere birlikte gidebilirsiniz. Eğlenceli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Yaşlı yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabili ve biraz sıkılabilirsiniz. Fakat, moralinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz.
4
İkizler : Duygularınızın harekete geçtiği bir gün. Alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak. Duygularınızı ve davranışlarınızı denetim altına almanız çok zor olabilir. Sevdiğinize karşı biraz daha anlayışlı ve sakin davranmaya çalışın. Yoğun duygular içine girebilir, beklentiler yüzünden sıkılabilirsiniz.
5
Yengeç : Dostlarınız ve arkadaşlarınızı evinize davet edebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kafanızdaki projeleri anlatmak için acele etmeyin ve ilgisi olmayan kişilere anlatmaktan kaçının. Geleceğe yönelik farklı beklentiler içinde bulunuyorsunuz. Kafanız karışık olsa bile beklentiniz olumlu.
6
Aslan : Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Düşünceleriniz berraklaşmaya başlayabilir. Daha kararlı ve sakin bir tutum içine girecek, içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçireceksiniz. Üzerinde hissettiğiniz baskılar azalmaya başlıyor. Dostlarınız ve sevdiğinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.
7
Başak : Beklentilerinize ters düşen durumlarla karşılaşıp huzursuzluk duymanız mümkün. Hatta, içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçirmeyi isteyeceksiniz. Uzaklarda bulunan sevdiğinizden alacağınız haber, duygularınızı harekete geçirecek. Fakat, bu durum uzun sürmeyecek ve sakin davranabileceksiniz.
8
Terazi : Kendinizi son derece hoş ve keyifli hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizle birlikte kısa yolculuklar yapabilir, tatile çıkabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve yakınlığı sizin yepyeni düşünceler içine girmenize neden olacak. Birlikte karar alabilirsiniz.
9
Akrep : Bugün rahat ve sakin bir gün geçireceksiniz. Yakınlarınızla haberleşecek, düşüncelerinizi düzenleyeceksiniz. Geleceğe yönelik istekleriniz üzerinde düşünebilir, hayat anlayışınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz koşulları zorlamadan uyum göstermeniz mümkün.
10
Yay : Bugün içinde bulunduğunuz durumdan silkinip doğrulacaksınız. Dışarı çıkıp arkadaşlarınızla buluşabilir ya da evinizin işleriyle uğraşabilirsiniz. Tabii bu arada zihninizi meşgul eden konulara da çözüm aramanız mümkün. İçinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilir, yaşantınızı sorgulayabilirsiniz.
11
Oğlak : Yakınlarınızdan alacağınız bir haber yüzünden biraz huzursuzluk duyabilirsiniz. Ancak, bunların üzerinde durmayacak ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Sevdiğinizle birlikte bir dost davetine gidebilir veya bir eğlence yerinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kendinizi olumlu ve kararlı hissedeceksiniz.
12
Kova : Uzaklarda bulunan bir yakınınızla görüşecek ve bu durum sizi çok keyiflendirecek. Hem duygularınız hem de istekleriniz güçlü. Moral açıdan kendinizi son derece iyi hissedeceksiniz. Yepyeni bir aşk macerasına atılabilir, idealinizdeki sevgiliye rastlayabilirsiniz. Ancak, tedbirli davranmalısınız.
13
Balık : Bugün duygularınızı denetim altına almanız zor olabilir. Son derece farklı ve alışılmışın dışında istekler içinde bulunabilirsiniz. Duygularınızı olumlu yöne çevirmeye gayret etmelisiniz. Duyacağınız bazı haberlerden çok fazla etkilenebilirsiniz. Parasal harcamalarınıza özen gösterin.

Haber Yayın Tarihi: 12.05.2013 05:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dikkat günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bu nesneler ölümcül koronavirüse yol açabilir! İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı!