Son Dakika Haberleri: 12 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

12 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Son derece hareketli günler geçiriyorsunuz. Yeni istekler ve farklı planlarınız olabilir. Harekete geçmek istediğiniz konuyla ilgili yeni gelişmeler olacak. Sabırlı ve sakin olmak için gayret gösterin. Öfkeli davranmayın.
3
Boğa : Sakin ve huzurlu olacağınız bir gün. Çalışmalarınızı rahat bir biçimde sürdürmeye devam edeceksiniz. İçinizden gelen istekleri denetleyebilir, olayların gelişmesini bekleyebilir, canlı ve neşeli davranabilirsiniz.
4
İkizler : Karşılaştığınız bir habere ani tepki gösterebilirsiniz. Duygularınız kontrol etmeye çalışın. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun. Bugün dalgın olacağınız bir gün. Eski bir dostunuzla karşılaşabilirsiniz.
5
Yengeç : Bazı gelişmeler tam beklediğiniz gibi olacak. Büyük bir enerjiyle yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Ancak, yatırımlar yaparken tedbirli davranmalısınız. Büyük istekler ve yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.
6
Aslan : Bugün kendinizi son derece keyifli ve güçlü hissedeceksiniz. Geleceğe yönelik farklı istekleriniz var. Yaşantınızı yeniden düzenlemek için harekete geçebilir, dostlarınızın ve yakınlarınızın yardımlarını alabilirsiniz.
7
Başak : Neredeyse unuttuğunuz eski bir dostunuzla karşılaşabilir, heyecanlı ve duygusal davranışlarda bulunabilirsiniz. Dikkatinizi bir tek noktaya odaklamaya özen gösterin. Dikkat dağınıklığı yüzünden sorun çıkabilir.
8
Terazi : Son derece güçlü istekler ve büyük beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmayı başarabilir, yorgunluk hissetmeden çalışabilirsiniz. Cinsel potansiyeliniz yükseliyor.
9
Akrep : Çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürmeyi başaracaksınız. İçinizden farklı istekler uyansa bile bunları şimdilik kendinize saklayacaksınız. Dikkatinizi kendinize yöneltebilir, sorunları büyütmeden çözümleyebilirsiniz.
10
Yay : Dikkatinizi yönelttiğiniz konuda yepyeni gelişmeler olacak. Beklentileriniz doğrultusunda alacağınız bazı haberlere duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Ancak, bu durum gün içinde bir kaç saat sürüp sonra geçecek.
11
Oğlak : Bazı olaylardan etkilenecek, duygusal bir tavır içine gireceksiniz. Sabırsız ve biraz öfkeli bir tutum içine girmeniz mümkün. Yapmak istediğiniz yeni projelerinizi gerçekleştirmek için hazırlıklara başlayabilirsiniz.
12
Kova : Bugün karşılaşacağınız olaylar keyfinizi yerine getirecek. Çok hoş planlar yapabilir, isteklerinizi açık biçimde ifade edebilirsiniz. Ancak, kararlı ve istekli olduğunuz halde ufak tefek terslikler ve gecikmeler olabilir.
13
Balık : Duygusal geriliminizi yakınlarınıza yansıtmaktan kaçının. Biraz daha anlayışlı ve olumlu davranmaya özen gösterin. Yanlış anlamalar yüzünden ortaya çıkabilecek sorunları büyütmeyin. Dikkatinizi yükseltmeye çalışın.Haber Yayın Tarihi: 12.07.2013 05:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!