12 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

12 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

12.10.2013 05:09

1
2
Koç : Sevdiğinizin bir davranışından çok fazla etkilenecek ve huzursuz duygular içine gireceksiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz gereken bir gün. Olayların üzerinde fazla durmayın. Duygularınızın yoğunluğu bir kaç saat sürecek.
3
Boğa : Düşüncelerinizi istediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Çeşitli baskılar ve engellerle karşılaşsanız bile çalışmalarınızı düzenli ve kararlı sürdüreceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz.
4
İkizler : Sakin ve rahat bir gün geçireceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşacak, birlikte çok hoş vakit geçireceksiniz. Yakınlarınızla ilişkileriniz sıcak ve güçlü olacak. Keyifli ve esprili bir tutum içine girecek, dostlarınızı eğlendireceksiniz.
5
Yengeç : Bugün alacağınız bir haber çok hoşunuza gidecek. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla karşılaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğinizle ilgili düşünceleriniz biraz karamsar olabilir.
6
Aslan : Akıllıca kararlar alacak, dostlarınız ve yakınlarınızla ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. İsteklerinizi kolay ve açık biçimde ifade edecek, ikna edici davranmayı başaracaksınız. Hareketli bir dönemdesiniz.
7
Başak : Biraz daha anlayışlı ve sakin olmaya çalışın. İçinizden yükselen enerjiyi kontrol etmeniz zor olabilir. Ancak, harekete geçmeli ve enerjinizi kullanmalısınız. Ev işlerine, sportif faaliyetlere veya seyahate yöneltebilirsiniz.
8
Terazi : Geriliminizi arttıracak bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bugün bazı haberler sıkıntı duymanıza neden olabilir. Fakat, moraliniz yüksek olduğu için sorunları büyütmeyeceksiniz. Sevdiğinizin sıcak ilgisi size güç verecek.
9
Akrep : Olayları dikkatle değerlendirmek istiyorsunuz. Fakat, sabırlı davranmanız gerekiyor. Bugün alacağınız bir haberden etkileneceksiniz. Yakınlarınızla aranızdaki anlaşmazlıkları çözümlemeniz mümkün. Mücadeleci davranacaksınız.
10
Yay : Sakin ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Duygularınız ve kendinize olan güveniniz yüksek olduğu için çalışmalarınızı başarıyla sürdürebilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentilerinizle birlikte geriliminiz artıyor.
11
Oğlak : Dikkatinizi yükseltmeniz gerekiyor. Aslında çok hızlı düşünüyorsunuz. Fakat, dikkatinizi bir tek noktaya odaklamanız zor oluyor. Dalgınlık ve unutkanlıklar olabilir. Aile bireylerine karşı daha anlayışlı davranmalısınız.
12
Kova : Daha olumlu ve yapıcı bir tutum içinde davrandığınız için gelişmeler de olumlu olacak. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece yoğun ve güçlü biçimde devam ediyor. Parasal konulara yönelik atılımlar yapabilirsiniz.
13
Balık : Bugün duygularınız yükselecek. Büyük istekler içine girebilir, yapabileceklerinizin üzerinde sorumluluk alabilirsiniz. Tabii bunun sonucunda fazla yorulup hastalanmanız mümkün. Kendinize vakit ayırmalısınız.

Son Dakika 12 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement