13 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

13 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları

13.03.2014 07:29

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Bugün, güçlü sezgileriniz sayesinde, yaşamın gizemliliğini araştırmak istiyorsunuz. Düşüncelerinizden ödün vermek istememeniz nedeniyle bencillikle suçlanabilirsiniz.. Çevrenizde, sözde iyi niyetli kişilere dikkat etmelisiniz.
3
Boğa : Çevre ilişkileriniz güçleniyor. İş potansiyelinizin yükselmesi ile birlikte kabınıza & ; sığamayacaksınız. Güçlü kişilerden alacağınız destek, yaşadığınız iletişim sorunlarınızı çözüyor. & ; Dikkat çekici bir gününüzdesiniz.. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. İsteklerinizin derinliği karşısında kendiniz bile şaşırabilirsiniz.
4
İkizler : Bilgilerinizi karşı tarafla paylaşacağınız ve farklı konuşmalar içinde olacağınız bu günde; yeniliğe açık olmanıza rağmen, çevrenizi istemeden yargılayabilirsiniz. . Aynı anda, birkaç işle birden ilgilenebilirsiniz. Aşıklar arasında kıskançlıklar söz konusu olacak. Duygusal konularda mistik davranışlar içindesiniz.
5
Yengeç : Uzun vadeli işlere girmek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler devam ediyor. Çevre şartlarınızı değiştirme yönünde, olumlu keşiflerde bulanacaksınız. Bugün & ; iş konularına odaklaşacaksınız. Karşınıza çıkan kişilerin kapasitelerini çok çabuk ölçebiliyorsunuz. & ; Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, dikkatinizi kariyerinize vereceksiniz.
6
Aslan : Bugün ruh sağlığınız için evinizi ön plana çıkarmalı ve kariyerinizle ilgili çalışmlarınızı ertelemelisiniz. Kendinize güvenmeyi siz seviyorsunuz. Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Eğlenceyle iş arasında dengeyi çok iyi kurabileceğiniz bir gün içindesiniz.
7
Başak : Bugün, gergin olduğunuz anlarda, hızla size rahatsızlık veren düşünceyi veya ortamı terk etmelisiniz. Satürn'ün geri hareketinden faydalanabilirsiniz. Uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de, her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz. Hayatın tadını çıkarırken, ciddi sözler & ; vermek için biraz beklemelisiniz.
8
Terazi : Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla ilgilendiğiniz ortak konular gündeme gelecektir. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz.
9
Akrep : İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Riskler size yakışıyor ve bu atılımlardan alınızın akıyla sıyrılıyorsunuz.. Bugün hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Çevrenizi algılayarak çözüyorsunuz.
10
Yay : Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanın yollarını arıyorsunuz. Bugün, yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemektir. . Nostaljik olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Sahip olduğunuz yatırımlar artacak.
11
Oğlak : Maddi açıdan ilginç & ; bir gündesiniz.. Paraya karşı ilginiz artacak. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Geriye giderek, her şeyi yeni baştan düzeltmek zorunda kalmak istemiyorsanız, hatasız iş yapmaya çalışmalısınız.
12
Kova : Siz özenli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostluklarınızı da bu yönde seçiyorsunuz. Gireceğiniz topluluklarda duygusal ve romantik ilişkiler yaşayabilirsiniz.. Bu nedenle, geçici ve uçucu duygular karşısında temkinli olmanız & ; gerekiyor. Süregelen bir ilişkiniz varsa, bu ilişkinin yoğun duygusallık yönü diğer özelliklerine göre daha fazla ağır basabilir.
13
Balık : Duygu değişimleri yaşamak sizi agresif yapabilir. Bugün, karşı cinsle aranızda önlenemeyen bir çekim oluşacak.. Önemli olan; sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bu konularda göstereceğiniz azim ve yaratıcılıktır. Baskıya ve yönlendirmeye gelemiyorsunuz. İsteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanız, karşı tarafa şans vermenizi sağlayacaktır.

YORUMLAR
500

Son Dakika 13 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


Advertisement