13 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

13 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Gün içinde alacağınız bir haber, kafanızı karıştırabilir. Fazla düşünmeden tepki gösterebilir, ani kararlar alabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınızla aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin.
3
Boğa : Kendinizi iyi hissedecek, olayları serinkanlı ve sakin bir biçimde inceleyeceksiniz. Parasal konulara yönelik yaptığınız çalışmaların sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz. Sevdiğinizin sıcak ilgisi moralinizi yükseltecek.
4
İkizler : Bugün kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Düşüncelerinizi düzenleyebilir, bir türlü karar veremediğiniz konuyu tekrar gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızdaki anlaşmazlıkları çözümleyeceksiniz.
5
Yengeç : Duygularınız kabarmaya başlıyor. Karar vermeniz gereken durumlarla karşılaşabilir ve kararsız kalabilirsiniz. Dikkatinizi yaptığınız işe yoğunlaştırın ve farklı konulara dağılmayın. Sakin davranabilirsiniz.
6
Aslan : Geriliminiz devam etse bile kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Parasal konularda yeni istekler içine girmeniz mümkün.
7
Başak : Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve istediğiniz gibi olacak. Böylece çalışmalarınızı daha bir hevesle yapacak ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Hanım arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz.
8
Terazi : Kendinizi güçlü hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile bunların üzerinde durmayacak, dikkatinizi yönelttiğiniz konuda çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Evinizle ilgilenebilirsiniz.
9
Akrep : Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Başarılı çalışmalar yapabilir, sıkıntı duyduğunuz sorunları çözümlemeye başlayabilirsiniz. Gizli aşk maceraları size çekici gelebilir. İsteğiniz artıyor.
10
Yay : Duygusal davranmak yerine aklınızla hareket edecek ve böylece daha başarılı olacaksınız. Arkadaşlarınız ve yakın çevrenizin desteğini alabilir, fikirlerinizi onlara anlatabilirsiniz. İkna edici ve kararlı davranacaksınız.
11
Oğlak : Bugün karşılaşacağınız bir durum hem duygularınızı hem de kafanızı karıştırabilir. Düşüncelerinizi kendinize saklamanızda yarar var. Ayrıca, düşündüklerinizin doğru olup olmadığını araştırmadan tepki göstermeyin.
12
Kova : İsteklerinizden kaynaklanan gerilim devam etse bile daha yapıcı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Zihinsel faaliyetinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Ekip çalışmaları ve organizasyonlar başarılı.
13
Balık : Duygusal davranmak yerine olayları anlamaya çalışmak daha doğru olacak. Parasal harcamalarınıza özen gösterin. Gereksiz harcamalar yüzünden daha sonra zor durumda kalabilirsiniz. Hayatınızı sorgularken olumlu düşünmelisiniz.

Haber Yayın Tarihi: 13.05.2013 05:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı! 2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası