Son Dakika Haberleri: 13 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

13 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Karar vermeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. İsteklerinizi belirlerken acele etmeyin. Olabileceklerin üzerinde beklentiler içinde bulunabilirsiniz. Bazı gelişmeler beklediğinizden hızlı olacak.
3
Boğa : Bugün beklediğiniz haberleri alabilir, keyifli ve olumlu bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Akşama doğru arkadaşlarınızdan alacağınız davete sevdiğinizle birlikte katılabilirsiniz. Verimli çalışmalar yapabileceğiniz bir dönem.
4
İkizler : Bugün alacağınız bir haberle keyfiniz yerine gelecek. Kendinizi daha sakin ve rahat hissedeceksiniz. Kafanızı meşgul eden fikirlerden uzaklaşacaksınız. Maddi rahatlıklar yaşayacaksın.
5
Yengeç : Kuruntulardan uzak durmalısınız. Daha gerçekçi beklentiler içine girmeli, olabilecek istekler içinde bulunmalısınız. Böylece başarılı olabilirsiniz. Bazı olaylardan etkilenebilirsiniz. Ancak, çok da üzerinde durmayacaksınız.
6
Aslan : Aile bireyleri ve arkadaşlarınızla ilişkileriniz son derece yoğun ve sıcak olacak. Olumlu ve kararlı davranmayı başarabilir, parasal konulara yönelik yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Sürpriz fırsatlar karşınıza çıkabilir.
7
Başak : Bugün duygularınızla hareket etmeniz mümkün. Olaylar sizi heyecanlandıracak. Karar vermek size zor gelebilir. Zaten bu devre içinde karar vermek yerine olayları izlemek daha doğru. Gelişmeler, kararınızı belirleyecek.
8
Terazi : Son derece akıllıca hareket edecek ve düşüncelerinizi uygulamayı başaracaksınız. Yeni planlar yapabilir, dostlarınız ve sevdiğiniz sizi destekleyebilir. Bu arada enerjiniz ve üzerinizde hissettiğiniz baskılar artabilir.
9
Akrep : Parasal konulara yoğunlaşabilir, isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Aslında moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek. Fırsatları başarıyla değerlendirip yeni yatırımlar yapabilirsiniz.
10
Yay : Keyifli ve kararlı bir çalışma temposu içinde bulunuyorsunuz. Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz. Ancak, bu durum çabuk geçecek ve siz fazla aldırış etmeyeceksiniz.
11
Oğlak : Dikkatli ve sabırlı davranmanız gereken durumlar olabilir. Ve, siz aceleci ve tahammülsüz bir tutum içine girebilirsiniz. Olayları fazla büyütmeyin. Aslında olumlu ve istekli bir tavır içinde bulunmayı başarabilirsiniz.
12
Kova : Son derece yapıcı ve enerjik bir tutum içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Hem parasal çalışmalarınız hem de ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir. Dost davetleri ve eğlence yerlerinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.
13
Balık : Bugün duygusal gerilim içine girebilirsiniz. Alıngan ve kararsız bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Parasal konularda ortaya çıkan sorunları çözümlemek için harekete geçmeli ve harcamalarınıza özen göstermelisiniz.Haber Yayın Tarihi: 13.07.2013 05:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!