13 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

13 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

13.08.2013 05:10

1
2
Koç : Dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte çok hoş bir gün geçireceksiniz. Dost davetlerine katılacak, sosyal ve kültürel faaliyetlere sevdiğinizle birlikte gideceksiniz. Sevdiğinize karşı anlayışlı ve ilgili davranın.
3
Boğa : Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Güçlü ve kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir gün. Kafanız karışık olsa bile sorunları büyütmeyecek ve gelişmeleri beklemeyi başaracaksınız. Sevdiğinizin ilgisi artıyor.
4
İkizler : Dikkatli ve kararlı davranmayı başaracak, elinize geçen fırsatları değerlendireceksiniz. Ani ve beklenmedik davranışlarda bulunmaktan kaçının. Heyecan verici ilişkiler kurabilir, sabırlı davranabilirsiniz.
5
Yengeç : Bugün huzursuz, sabırsız ve alıngan davranmamaya özen gösterin. Aslında dostlarınız sizi seviyor ve yardımcı olmaya çalışıyorlar. Ufak tefek konuları büyütüp sorun yapmamalısınız. Zaten duygularınız gün içinde değişecek.
6
Aslan : Kendinize yönelik düşünceleriniz artıyor. İsteklerinizi açık bir dille ifade edecek, geleceğe yönelik planlarınızı dostlarınızla paylaşacaksınız. Arkadaşlarınız sizi destekliyecek. Böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.
7
Başak : Bugün, duygusal davranışlarda bulunmanız mümkün. Olayların sizi zorladığını düşünebilirsiniz. Ancak, dikkatinizi farklı konulara yöneltecek ve çok daha mantıklı davranacaksınız. Bu durumun geçici olduğunu anlayacaksınız.
8
Terazi : Sevdiğinizle aranızdaki ilişkileri dengede tutmak için gayret gösterin. Karamsar ve kararsız bir tavır içine girmeniz mümkün. Dost ve arkadaş davetlerine katılmak sizi rahatlatabilir. Endişelerinizden uzaklaşmalısınız.
9
Akrep : Olumlu duygular içinde bulunmaya gayret gösterin. Karamsar ve sıkıntılı düşüncelerden uzak durmaya çalışın. Bazı olayların ters gittiğini düşünseniz bile bütün bunların geçici olduğunu da düşünmelisiniz. İsteğiniz güçleniyor.
10
Yay : Parasal konulara yönelik büyük istekler içine gireceksiniz. Bu arada kaldırabileceğinizden daha ağır sorumluluklar alabilir, verdiğiniz sözleri yerine getirme telaşına kapılabilirsiniz. Sevdiğinizin desteği güç verecek.
11
Oğlak : Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ancak, ilişkilerinizde ortaya çıkan anlaşmazlıklar yüzünden kararsızlıklar içine girebilirsiniz. Planlarınızı uygulamaya başlamadan önce ilgisi olmayan kişilere anlatmaktan kaçının.
12
Kova : Alıngan bir tavır içine girmeniz mümkün. Duygularınızın yükseleceği bir gün. Alacağınız bazı haberlerden etkilenebilirsiniz. Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin.
13
Balık : Yepyeni kararlar alacak ve olayları daha açık bir biçimde göreceksiniz. Çok hoş tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Yolculuklardan büyük keyif alabilirsiniz.

Son Dakika 13 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement