13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

13.09.2013 05:09

1
2
Koç : Bugün heyecan verici gelişmeler olduğunu öğreneceksiniz. Neşeli ve olumlu bir tutum içinde isteklerinizi ifade edebilir, sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. Seyahate çıkabilir, sevdiğinizle birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi dostlarınızla paylaşabilirsiniz.
3
Boğa : Kendinize yönelik düşünceleriniz yoğunlaşıyor. Farklı beklentiler içine girebilir, bugüne kadar olan hayatınızı gözden geçirebilirsiniz. Ancak, içinde bulunduğunuz durum önceden olduğu gibi fazla önemsemeyecek ve gelişmeleri gözleyeceksiniz. Yakınlarınızla ilişkiniz artıyor.
4
İkizler : Biraz karamsar, biraz gergin bir tavır içine girebilirsiniz. Bu tavrınız kuruntularınızdan ve endişelerinizden kaynaklanacak. Moralinizi yükseltmeli, harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız. Sevdiğinizin davranışlarını farklı değerlendirebilirsiniz. Ona karşı daha anlayışlı olmalısınız.
5
Yengeç : Kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinize karşı daha sıcak ve anlayışlı davranacak, birlikte davet ve toplantılara katılacaksınız. Ayrıca, evinizde davet verebilir, yakınlarınız ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. İkna edici ve neşeli olacaksınız.
6
Aslan : Son derece güçlü istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Enerjinizi kontrol etmeniz zor olabilir. Alkollü içeceklere ve yemeklere düşkünlük gösterebilirsiniz. Tabii bunun sonucunda sağlık sorunlarıyla karşılaşmanız mümkün. Uzaklara gitmek için istek duyabilir, yolcululuğa hazırlanabilirsiniz.
7
Başak : Yepyeni istekler içine girecek, olaylara olumlu açıdan bakacaksınız. Bugün meydana gelen bir olaya sıkıntı duysanız bile konuyu uzatmayıp anlayışla davranacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğun ve sıcak olacak. Birlikte eğlence yerlerine ve davetlere gidebilirsiniz.
8
Terazi : Yaşantınızı ve düşüncelerinizi değiştirebilecek gelişmeler içinde bulunduğunuzu düşüneceksiniz. Hızlı kararlar alabilir, büyük bir heyecanla düşüncelerinizi anlatabilirsiniz. Gelişmeleri izlemek çok hoşunuza gidecek. Kendinizi hafif ve mutlu hissedeceğiniz bir dönemdesiniz.
9
Akrep : Yoğun duygular içine gireceksiniz. Sevdiğinizden bekledikleriniz farklılaşıyor. Moralinizi yüksek tutmaya çalışın. Çeşitli kuruntular içine girebilir, karamsarlık duyabilirsiniz. Ancak, enerjiniz ve istekleriniz güçlü olduğu için kendinizi kontrol altına alacak, sakin davranabileceksiniz.
10
Yay : Bugün dostlarınızdan alacağınız bir davete biraz isteksiz gidebilirsiniz. Ancak, tanışacağınız kişilerden keyif alacak ve eğlenceli vakit geçireceksiniz. Farklı kişilerle karşılaşabilir, alıştığınız tarzın tamamen dışında olduğu halde dost olabilirsiniz. Hatta aşık olmanız bile mümkün.
11
Oğlak : İçinizden yükselen duygular sizi harekete geçirecek. Sevdiğinizle duygularınızı paylaşabilir, birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz. Yalnız olanlar, sevgi duygularının yükselmeye başladığını hissedecekler. Gittiğiniz toplantılarda karşılaşacağınız kişileri etkileyecek kadar çekici görünebilirsiniz.
12
Kova : Enerjinizi kullanmak için isteğinizi yükseltmelisiniz. Olumlu beklentiler içinde bulunmaya özen gösterin. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler biraz katı olabilir. Aranızda yanlış anlamalar ve anlaşılmalar meydana gelebilir. Nedenli veya nedensiz ayrılıklar ortaya çıkabilir.
13
Balık : Bugün biraz gergin olabilirsiniz. Düşüncelerinizi karıştıran durumlar hakkında değişen fikirler içine girebilir, fikirlerinizi kabul ettirmek için uğraşabilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. . Katılacağınız davet ve toplantılarda uzun zamandır görmediğiniz bir dosta rastlayabilirsiniz.

Son Dakika 13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement