13 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

13 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

13.10.2013 05:09

1
2
Koç : Daha önce bir türlü karar verip uygulayamadığınız konularla ilgili daha sakin bir tutum içine giriyorsunuz. Sabah saatlerinde sıkıntılı olmakla birlikte öğleden sonraki saatler duygularınız yükselmeye başlayacak.
3
Boğa : Dikkatinizi yükseltmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Karar vermeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sakin ve sabırlı olmanız gerekiyor. Enerjiniz ve istekleriniz yüksek olduğu için anlayışlı davranabilirsiniz.
4
İkizler : Büyük istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Duygularınızı denetim altına almak, öfkenizi denetlemek size zor gelebilir. Ancak, anlayışlı ve iyimser bir tutum içinde bulunabilir, böylece sorunları aşabilirsiniz.
5
Yengeç : Dikkatiniz giderek yükselecek. Daha önce karar veremediğiniz konu hakkında yeni gelişmeler olduğunu anlayacaksınız. Dostlarınızla sıcak ilişkiler kuracak, anlaşmazlıkları çözümlemeye başlayacaksınız. Harcamalara dikkat.
6
Aslan : Kafanızın içinde bazı kuşkular belirebilir. Ancak, bugün kendinizi iyi hissedecek ve çalışmalarınızı önceden planladığınız gibi sürdüreceksiniz. Dikkat gerektiren konularda çalışmalar yaparken tedbirli davranın.
7
Başak : Duygusal açıdan gerilim hissedebilirsiniz. Özellikle öfkenizi kontrol altına almalı, ani tepkiler göstermekten kaçınmalısınız. Büyük beklentiler içinde bulunacak, yatırıma yönelik çalışmalarınızı arttıracaksınız.
8
Terazi : Kendinizi son derece güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Çalışmalarınızı keyifle sürdürecek, parasal konularda yeni girişimlerde bulunacaksınız. Hanım dostlarınızla ilişkileriniz olumlu olacak. Sizi destekleyecekler.
9
Akrep : Duygularınızın yoğunlaşmasına neden olacak bir durumla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ödüllendirebilir, yeni eşyalar almayı planlayabilirsiniz. Parasal konulara yönelik yepyeni gelişmeler meydana geliyor.
10
Yay : Sakin ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Duygularınız ve kendinize olan güveniniz yüksek olduğu için çalışmalarınızı başarıyla sürdürebilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentilerinizle birlikte geriliminiz artıyor.
11
Oğlak : Bugünden itibaren daha dikkatli ve planlı davranabilirsiniz. Gelişmeler sizin beklediğiniz gibi gerçekleşmeye başlayacak. Ancak, sabırlı davranmalı, karamsar duygulardan uzaklaşmalısınız. Sosyal faaliyetleriniz artıyor.
12
Kova : Daha olumlu ve yapıcı bir tutum içinde davrandığınız için gelişmeler de olumlu olacak. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece yoğun ve güçlü biçimde devam ediyor. Parasal konulara yönelik atılımlar yapabilirsiniz.
13
Balık : Fiziksel açıdan gerilim hissedeceğiniz bir gün. Ancak, daha kararlı ve planlı davranabilirsiniz. Böylece öfkenizi kontrol altına almayı başarabilirsiniz. Dikkatinizi yönelttiğiniz konu hakkında sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Son Dakika 13 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement