13 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

13 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

13.11.2013 05:10

1
2
Koç : Bugün esprili konuşmalarınızla arkadaşlarınızı keyiflendirecek ve sıcak ilişkiler kuracaksınız. Kararlı ve dikkatli davranabilir, başarılı organizasyonlar yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi çok iyi ifade edebilirsiniz.
3
Boğa : Son derece sakin bir tutum içinde bulunacaksınız. Yeni girişimler farklı istekler içinde bulunabilir, parasal konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bazı olaylardan duygusal olarak etkilenebilirsiniz. Fakat, isteğiniz değişmeyecek.
4
İkizler : Dikkatinizi yönelttiğiniz konu hakkında çalışmalarınızı sürdürürken bazı karışıklıklar çıkabilir. Yanlış anlamalara izin vermeyin. Düşüncelerinizi söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Hemen karar vermeyin.
5
Yengeç : Moralinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Parasal konularla ilgili çok hoş gelişmeler meydana geliyor. İsteklerinizin peşinden büyük bir enerji ile gidebilir, çalışmalarınızda başarılı ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
6
Aslan : Sosyal faaliyetlerinizin hareketli olduğu bu devre içinde yeni kararlar alabilirsiniz. Karamsar duygularınızdan arkadaşlarınızın yardımıyla uzaklaşacak, geleceğe yönelik yeni istekler duymaya başlayacaksınız.
7
Başak : Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler çok daha sıcak ve yoğun olacak. Parasal konularla ilgili girişimlerde onun desteğini alabilir, birlikte geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz. Alım, satım ve yatırım konuları heyecanlandıracak.
8
Terazi : Duygularınızı kontrol etmeniz zor olabilir. Ancak, aklınızla davranacak ve planlı hareket etmeyi başaracaksınız. Sabırlı ve kararlı davranmayı başarabilirseniz, çevrenizde bulunanları etkileyip isteğinize ulaşabilirsiniz.
9
Akrep : Bugün keyifli ilişkiler kurabilirsiniz. Olumlu ve anlayışlı davranacağınız bir dönemdesiniz. Parasal konularda çok hoş gelişmeler meydana gelmeye başlıyor. Son derece sevimli ve etkileyici olduğunuz bir gün.
10
Yay : Dikkat gerektiren konularda yoğun bir çalışma içinde bulunacaksınız. Bu arada evinizi yeniden düzenleyebilir, planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. İçinizden yükselen güçlü enerjiyi çalışarak akıtabilirsiniz.
11
Oğlak : Parasal çalışmaları yeni bir istekle sürdürmeniz mümkün. Olumlu ve yapıcı tutumunuzla çevrenizi etkileyebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Hem aşk hem de parasal açıdan verimli bir döneme giriyorsunuz.
12
Kova : İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz giderek güçleniyor. İsteklerinizi açık biçimde ifade edecek ve kabul ettirmeyi başaracaksınız. Sosyal faaliyetlerinizin artması, karamsar duygulardan uzaklaşmanızı sağlayacak.
13
Balık : Biraz sabırsız bir tutum içine girebilirsiniz. Beklediklerinizle meydana gelen olaylar çok başka olabilir. Tabii bu durum gerilim yaratacak. Enerjinizi olumlu yönde kullanmaya gayret edin. Yıkıcı ve öfkeli davranmayın.

YORUMLAR
500

Son Dakika 13 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


Advertisement