13 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

13 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Ailenizle içiçe yaşamaktan oldukça mutlu olacağınız birgün. Tüm enerjinizi sevdiklerinizle paylaşmak için imkanlarınız kullanmalısınız. Evinizi yenilemek için kullanacağınız imkanları yeniden gözden geçirmelisiniz. Yakın dostlarınızla birlikte iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bu günde, bazı olaylara radikal çözümler üretmenin zevkini yaşayacaksınız.
3
Boğa : Ay burcunuzda ilerliyor. Kafanızda her zaman, uğraştığınız işin dışında, henüz kendinizin de somutlaştıramadığı başka işlere yönelmek var. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlerseniz, ilişkinizi her anlamda pozitif olacaktır Özgün bir kişiliğiniz var ve her zaman fark ediliyorsunuz.
4
İkizler : Kişisel fikirlerinizi ve kendi düşüncelerinize değer veriyorsunuz. Günlük yaşamınızda çok sık bir arada olduğunuz, birlikte işler yaptığınız kişilerle olan paylaşımlarınız, aslında diğer çevre ilişkilerinizden farklı değil. Maddesel konularda ise, kendi düşüncelerinizden taviz vermek istemediğiniz için, iş koşullarınızı değiştirmek istiyorsunuz.
5
Yengeç : Olayların sonrasını görmeden, hiçbir olaya evet demiyor ve sonuçlarda haklı olan siz oluyorsunuz. Bugün, çabalarınızın olumlu geliştiğini görmek sizi sevindirecek. Farklı bakış açınız ufkunuzu genişletiyor. Yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal çalışmalar, & ; yeni şartları da beraberinde getiriyor.
6
Aslan : İş yaşantınızda farklı düşüncelere sahip olsanız bile, inatçı ve pratik davranışlarınız sayesinde işinizde istediğiniz disiplini kurmayı başaracaksınız...Bazen gereğinden fazla katı davranışlar sergiliyorsunuz..Bugün görüşeceğiniz kişilerin, samimiyeti konusunda dikkatli olmalı ve özel duygularınızı kendinize saklamalısınız.
7
Başak : Dostluklarınızı sağlam temeller üzerinde götürme niyetinde olmanıza rağmen, herkese kolay inanmadığınız için, olayları farklı bir şekilde irdeleyebilirsiniz. Bugün mantıklı davranmanın faydasını göreceksiniz. Gücünüzü ortaya koymak için gerekli detayları sağlamalı ve adımlarınızı sıkı bir şekilde atmalısınız. Bugün yaşamınızı irdelemek isteyebilirsiniz.
8
Terazi : Sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Bugün, kendini aşma konusunda oldukça ısrarcı davranmak isteyebilirsiniz. & ; Kendinizi iyi hissetmeniz, biraz da çevresel motivasyonunuzla eş değerde ilerliyor. Kendinize yakın kişilerle fikir birliği içinde olacaksınız.
9
Akrep : İlişkilerinize yoğunluk kazandırmak sizin elinizde. Bugün Ay, aşk ilişkilerinize belli bir yoğunluk ve enerji veriyor. & ; Beraberliğinize mantıksal yaklaşmanız, karşı tarafında, sizden beklediği davranışlar olacaktır.Karşılıklı bazı pürüzleri çözmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Gizemli olaylara ilginiz artıyor.
10
Yay : Maddi konularda yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca kullanacaksınız. Girişimciliğinizi ön plana çıkaracaksınız. Siz, kendi tarzınızla hareket etmekten yanasınız. Şartlarınız konusunda taviz vermek istemiyorsunuz. İşinizle ilgili bazı şeyleri aşma çabası içinde olacaksınız.
11
Oğlak : Duygusal konularınızda farklı bir algılama şekliniz var ve sizi mutlu edecek olayların derin bir anlam ifade etmesini bekliyorsunuz. Bugün, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz alanları tespit ederek, enerjinizi olumlu bir şekilde kullanacaksınız. Ufkunuzun genişlemesine neden olabilecek konuları araştırmak istiyorsunuz.
12
Kova : Bugün bir çok olayın üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Birçok kişinin zorlandığı konularda pratik zekanız önem kazanıyor. Farklı yollardan sonuca ulaşmanız mümkün.Rutin yaşam tarzı size göre değil ve kaprisli olmanızın tek nedeni monoton yaşam şekli..Artık, kendi çizginizi ortaya koyacaksınız.
13
Balık : Duygusallığınızla ilgili yaşadığınız alınganlıların temelinde; kendi düşüncelerinizden kaynaklanan egoistlik yatmaktadır. Coşkunuzun olmadığı bir potansiyel istemiyor ve olayları kendi dairenizin içinde odaklaştırmak istiyorsunuz. Etkinliğinizi kaybettiğiniz ilişkilerden kopmayı denerseniz siz de karlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Haber Yayın Tarihi: 13.12.2013 07:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kanadalı genç kadın, kedisi uğruna koronavirüsün merkezinden ayrılmadı Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın! Hollywood'un ünlü cinsel ilişki terapisti Amie Harwick sevgilisi tarafından öldürüldü