Son Dakika Haberleri: 14 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

14 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Duygularınızı denetlemek bugün zor olabilir. Hiddetli ve çabuk sinirlenen bir tavır içine girebilirsiniz. İsteklerinizin ve beklentilerinizin arttığı bir dönemde bulunuyorsunuz. Enerjinizi spor yaparak veya seyahate çıkarak akıtabilirsiniz. Sakin ve sabırlı davranmaya çalışın.
3
Boğa : Parasal konulara yönelik bazı karışıklıklar ortaya çıkabilir ve siz bunlardan sıkıntı duyabilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmanız ve hesapta olmayan ödemelerin çıkması yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Karamsar duygulardan uzak durmalı, olayları fazla büyütmekten kaçınmalısınız.
4
İkizler : Bugün zihinsel dağınıklığın dışında sizi zorlayan birşey yok. Fakat, bu durum sizi rahatsız ettiği için sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Karar vermeniz gereken konularla ilgili daha sakin ve sabırlı davranmaya başlayabilirsiniz. Aslında gelişmeler olumlu ve yapıcı bir hal alıyor.
5
Yengeç : Alacağınız bazı haberler hem kafanızı, hem de duygularınızı karıştırabilir. Parasal konulara yönelik büyük bir hırs içine girebilirsiniz. Ancak, harcamalarınıza özen göstermeli, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Duygularınızı ve kuruntularınızı sevdiğinize yansıtmayın.
6
Aslan : Hem aşk hem de parasal açıdan olumlu gelişmeler içinde bulunuyorsunuz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler çok daha sıcak olacak. Dostlarınızla birararda olmak size keyif veriyor. Yakınlarınızın ziyaretine gidebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Geleceğe yönelik isteğiniz artıyor.
7
Başak : Dostlarınız ve arkadaşlarınızla görüşebilir, daha önce ortaya çıkan sorunları çözümlemeye başlayabilirsiniz. En azından daha anlayışlı ve sakin davranacak, kararsız kaldığınız konu üzerinde bir kez daha düşüneceksiniz. Parasal sorunlarınızı yavaş yavaş çözümlemeye başlayabilirsiniz.
8
Terazi : Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. İçinizdeki gerilim azalmasa bile heyecanlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle dost davetlerinde eğlenceli vakit geçirecek, seyahat planları yapacaksınız. Parasal konulara yönelik projelerinizi arkadaşlarınıza anlatıp desteğini alabilirsiniz.
9
Akrep : Kendinizi güçlü hissetmeye başladığınız bir dönemdesiniz. Sizi rahatsız eden sorunları çözümlemeye başlayacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler bugünden itibaren daha sıcak olacak. Olumlu ve anlayışlı bir tutum içine girmeniz hem ilişkinizi hem de işlerinizi olumlu etkileyecek.
10
Yay : Bugün alacağınız bir haber keyfinizi yerine getirecek. Bir süredir hissettiğiniz karmaşanın azalmaya başladığını anlayacaksınız. Daha sakin bir biçimde olayları yeniden gözden geçirebilir, isteklerinizi yeniden belirleyebilirsiniz. Parasal konulara yönelik olumlu gelişmeler meydana geliyor.
11
Oğlak : Bazı haberler yüzünden huzursuzluk ve heyecan içine girebilirsiniz fakat, bugünden itibaren duygularınız giderek yumuşayacak. Kendinizle ilgilenecek ve olumlu duygular içine gireceksiniz. İsteklerinizin yaratacağı gerilimlerinizi moraliniz yükseldiği için yansıtmayacaksınız.
12
Kova : Son derece hareketli bir dönemde bulunuyorsunuz. Enerjiniz ve istekleriniz giderek artıyor. Büyük beklentiler içine girebilir, planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Ortaklık ya da benzeri işbirlikleri kurabilir, fırsatları yaratabilir ve kullanabilirsiniz.
13
Balık : Bazı gelişmeler karar vermenizi zorlaştırabilir. Ancak, kendinizi güçlü ve sağlıklı hissettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sağlık sorunu olanlar, giderek iyileştiklerini hissedecekler. Uzun zamandır görmediğiniz eski bir dostunuzla karşılaşabilirsiniz. Çok daha anlayışlı ve olumlu davranacaksınız.


Haber Yayın Tarihi: 14.07.2013 05:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Helikopter turunda tesadüfen gördü! İzlanda'da 50 ceset kıyıya vurdu 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum Instagram'dan gurur verici Türkiye paylaşımı! Bakın fotoğrafı kim çekti Dünyada sadece Türkiye'de var! Gören hayrete düşüyor Turizm cennetinde şok! Kahve pişirdiler diye 6 bin TL cezaya çarptırılıp şehirden kovuldular!