14 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

14 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları

14.07.2014 10:16

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Motivasyon gücünüzün yüksek oluşunu karşılıklı ilişkilerinizde de hissettirebileceksiniz. Bugün aşk konularına daha fazla ağırlık verecek, duygularınızda gözle görülen bir performans artışı göreceksiniz. Bugün yeni düşünceler üzerinde yoğunlaşacaksınız. Kişisel çabalarınızın olumlu sonuçlanmasını istiyorsunuz.
3
Boğa : Çevresel koşulların, üzerinizdeki baskıyı esnetme konusunda gerekli yapılanmayı sağlamalısınız. Kişisel zevklerinizde aşırılığa kaçmamalı ve isteklerinize belli bir sistem getirmelisiniz. Algılama konusunda güçlü bir gününüzdesiniz. Kendinizi sorgularken bir çok doğruyu daha kolay yakalayabileceksiniz.
4
İkizler : Venüs burcunuzda ilerlerken;, düşüncelerinize aktiflik kazandırıyor. Uzun süredir ihmal ettiğiniz işlerinize bir an önce sarılmalı gerekli bağlantıları kurmalısınız. Bugün Maddi konularda gerileyen işlerinizi çevresel faktörlerden destek alarak yeniden gündeme getireceksiniz. Yeni başlangıçlar için uygun bir gün.
5
Yengeç : Maddi konularda ketum olduğunuz kesin. Yakın ilişkilerinizde verdiğiniz sözleri yerine getirmek için gerekli çalışmalara başlamalısınız. . Kısa vadeleri hedefleyerek, yavaş adımlarla, istediğiniz noktalara geleceksiniz. Bugün planlarınızı yeniden gözden geçirmede fayda var. Bilinçli davranışlarınız göz dolduruyor.
6
Aslan : Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkileriniz yeni bir boyut kazanıyor. . Bugün duygusal konularda hata yapmak istemiyorsanız, geçici düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Partnerinizi ikna etme konusunda zorlanıyorsunuz. Sizin istediğiniz şartlar, karşınızdaki kişiyi zorlayabilir.
7
Başak : Bugün çevrenizle gizli çatışmalar içine girebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlara hakim olmak isteyen yapınız, karşıt düşünceler karşısında isyan ederek, tartışma ortamı yaratıyor, Çalıştığınız iş yerinde yapmak istediğiniz bir çok şeyi, kısıtlı koşullar yüzünden yaşama geçiremiyorsunuz. Bugün önemli aşamalardan geçeceksiniz.
8
Terazi : Çevrenizle istediğiniz iletişimi kuracağınız bir gün içindesiniz Arkadaş çevrenizle uyumlu beraberlik söz konusu ve kendi isteklerinizi destekleyecek çalışmalar peşindesiniz. Siz zeki insanı sevdiğiniz için, rakiplerinizin de güçlü olmasından yanasınız. Yaratıcı yönünüzü daha güzel ortaya koyuyorsunuz.
9
Akrep : Toplumsal ortamlarda, çevrenizi çok çabuk etkiniz altına almanız, sizi farklı bir konuma getiriyor. Yapmanız gereken bir çok aktiviteler, farklılığınızı ortaya koyacak. Planlarınızı doğru yaparsanız, istediğiniz başarı, kapınızı çalmak üzere Bugün kan bağı olduğunuz kişilerle buluşabilir ve hoş sohbetler yapabilirsiniz.
10
Yay : Bugün rakip tanımıyorsunuz. Ay üçüncü evinizde ilerlerken, yakın ilişkilerinizi olumlu etkiliyor ve istediğiniz her türlü desteği size veriyor. Bugün içinizdeki enerjinizi yapıcı kullanacaksınız. Kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. 'Dostum ' dediğiniz kişilere dikkat etmeli, paylaşımlarınıza sınır getirmelisiniz.
11
Oğlak : İnce detaylar içinde olmanız, olayların akışını değiştirmiyor.. Duygularınız hiç kimseyle paylaşmayacak, daha sonra ortaya çıkarmak isteyeceksiniz. Yakın ilişkiler içinde olduğunuz kişilerin desteğini bekliyor ve bazı ön görüşmeler için bir araya gelmeyi planlıyorsunuz. Yaşam deneyimini hızlandırmak adına doğru yolda ilerliyorsunuz.
12
Kova : Ay burcunuzda ilerliyor. Duygularınızı ifade ederken, enerjik ve yaratıcı tavırlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız. Kişisel amaçlarınız doğrultusunda yaşamaktan yanasınız. Sizin sakin yapınızı zorlayacak yeni motivasyonlara ihtiyacınız var. Fikir ayrılıkları yaşadığınız kişilere dikkat etmelisiniz.
13
Balık : Ay bilinç altınızı olumlu etkilerken, duygusal enerjinizi de ortaya çıkarıyor. Aklınıza takılan pürüzlerin, sizin için engel teşkil etmeyeceğini anlamanız zaman alıyor. Bugün geliştireceğiniz yeni projeleriniz için, size yardım edecek dostlara ihtiyacınız olabilir. Aklınızı doğru kullanabileceğiniz bir gün.

Son Dakika 14 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor