Son Dakika Haberleri: 14 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

14 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Sakin ve kararlı davranmayı başaracaksınız. İşlerinizle ilgili yeni gelişmeler meydana gelecek. Parasal konularda yeni gelişmeler meydana gelecek.
3
Boğa : Son derece hareketli bir döneme giriyorsunuz. Büyük istekler duyacak ve çalışmalarınızı arttıracaksınız. Uzaklardan alacağınız bir haber keyiflendirecek.
4
İkizler : Bazı gelişmeler canınızın sıkılmasına neden olabilir. Duygularınızı kontrol etmek size zor gelecek. Ancak, moralinizi yüksek tutabilirsiniz.
5
Yengeç : Bugün kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Yeni girişimlerde bulunabilir, bir türlü karar veremediğiniz konular üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz.
6
Aslan : Yepyeni istekler içine gireceksiniz. Uzaklara gitmek ve farklı ortamlara girmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda yoğun çalışmalar yapabilirsiniz.
7
Başak : Duygularınızın yoğunlaşacağı bir gün. Alıngan ve huzursuz bir tutum içine girebilirsiniz. Ancak, bu durum geçici. Sürpriz gelişmeler olacak.
8
Terazi : Sevgi ve anlayışla davranacak, işlerinizi istediğiniz gibi planlayacaksınız. Başarılı girişimlerde bulunacak, dostlarınızın desteğini alacaksınız.
9
Akrep : Son derece güçlü ve yoğun bir enerjiyle dolmaya başladığınızı hissedeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.
10
Yay : Duygusal tepkiler ortaya koymanız mümkün. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek ve isteklerinizi oluşturmak için gayret göstereceksiniz.
11
Oğlak : Bugün alacağınız bir haber keyfinizi yerine getirecek. Kendinize yeniden güvenmeye başlayacaksınız. Yoğun çalışmalar içine girecek, başarılı olacaksınız.
12
Kova : Çalışmalarınızı planladığınız gibi sürdüreceksiniz. Bu arada meydana gelen bazı karışıklıklar yüzünden gerilim duyabilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor.
13
Balık : Bugün dostlarınızdan alacağınız bir davete biraz isteksiz gidebilirsiniz. Ancak, tanışacağınız kişilerden keyif alacak ve eğlenceli vakit geçireceksiniz.Haber Yayın Tarihi: 14.09.2013 05:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor Dünyanın en sağlıklı şehirleri açıklandı! Listede Türkiye'den 5 il var 'Çakma Atatürk'lerin ekmek kavgası! 'En çok ben benziyorum' diye birbirlerine girdiler 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü Sıcak suya ekleyip için! Cinsel güce güç katıyor, erkeklerin gizli sorununa derman oluyor!