14 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

14 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

14.10.2013 05:10

1
2
Koç : Hem aşk hem de iş hayatınızda isteklerinizin dışında çok farklı ve ilginç gelişmeler meydana geliyor. Moralinizi yüksek tutmalısınız. Olaylara karamsar açıdan bakmayın, olumsuz duygular beslemeyin. Bugünkü haberler keyiflendirici.
3
Boğa : Bugün alacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir. Uzun zamandır görmediğiniz eski dostlarınızla karşılaşabilir, unutulmuş konular üzerinde konuşabilirsiniz. Yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
4
İkizler : Kendinizi son derece güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Önceden aldığınız kararları uygulamaya devam edecek, parasal konularda çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Sevdiğinizin ilgisi keyfinizi arttıracak.
5
Yengeç : Çok daha kararlı ve sakin davranabileceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Moralinizi bozan ufak tefek konular olsa bile bunların üzerinde durmayacak, çok daha düşünceli davranacaksınız. Gereksiz harcama yapmayın.
6
Aslan : Duygularınızı harekete geçiren haberler almanız mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmemeniz gerekiyor. Önceden aldığınız kararları hemen değiştirmeyin. Uzaklarda bulunan dostlarınızdan haber alabilirsiniz.
7
Başak : Sabırsız davranabileceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Büyük beklentiler içine girebilir ve bunları gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Ancak, gelişmeler beklediğinizin dışında olabilir ve öfke duyabilirsiniz.
8
Terazi : Son derece sakin ve olumlu bir tutum içinde bulunacaksınız. Çalışmalarınızı önceden olduğu gibi sürdürmeye devam edebilir, hanımların büyük desteğini alabilirsiniz. Parasal konularda yepyeni gelişmeler meydana geliyor.
9
Akrep : Alacağınız bazı haberler yüzünden canınız sıkılabilir. Karmaşık düşünceler içine girebilir, sivri dilli ve alaycı bir tutum içine girebilirsiniz. Yakınlarınıza karşı biraz sabırlı olun ve olayları akışına bırakın.
10
Yay : Çalışmalarınızı arttırmak durumunda kalabilirsiniz. Veya planladığınız gibi çalışmalarınızı sürdürmeniz zor olabilir. Tabii bunun sonucunda yapmanız gereken işlerin dışında gereksiz enerji harcayıp yorulabilirsiniz.
11
Oğlak : Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Parasal konularda sıkıntılarınız devam etse bile bunların üstesinden gelecek enerji ve düşünceye sahipsiniz. Yepyeni planlar yapabilir, yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz.
12
Kova : Bugün duygularınızı kontrol etmek size zor gelecek. Ani karar değişiklikleri yapabilir, farklı istekler içine girebilirsiniz. Sevdiğinizin sıcak ilgisiyle rahatlayabilir, düşüncelerinizi düzenlemeyi başarabilirsiniz.
13
Balık : Zihinsel faaliyetiniz yükselirken enerjinizin azalması söz konusu olabilir. Çabuk öfkelenip olmayacak istekler peşinden koşabilirsiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandıracak, koşullarınızı değiştireceksiniz.

Son Dakika 14 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement