Son Dakika Haberleri: 14 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

14 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Bugün alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandıracak. Daha önce düşündüklerinizin ne kadar doğru olduğunu anlayacaksınız. Bazı endişeler ve yoğun duygular içine girseniz bile akılcı kararlar alabilir, duygularınızı kontrol edebilirsiniz. Parasal konularda ortaya çıkan gelişmeler memnuniyet verici.
3
Boğa : Parasal konulara yönelik daha farklı beklentiler içine girmeniz mümkün. Beklemediğiniz bazı gelişmeler olduğunu öğrenebilir ve bundan sıkıntı duyabilirsiniz. Sıkıntınızı sevdiğinize yansıtmaktan kaçınmanız gerekiyor. Moralinizi yüksek tutmaya ve anlayışlı davranmaya özen göstermelisiniz.
4
İkizler : Duygularınızın yükseldiğini hissedeceksiniz. Aşk arzularınız gerilim yaratabilir. Aile bireylerinin sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Elektronik aletlerle ilgili sorunlar yaşamanız mümkün. Özellikle iletişim cihazları sorun çıkartabilir. Tabii bu arada evraklar karışabilir.
5
Yengeç : İçinde bulunduğunuz koşulların üzerinde düşünecek ve geleceğe yönelik farklı beklentiler içine gireceksiniz. Ancak, bu durum sizin üzerinizde gerilim yaratmayacak. Sakin ve kendinden emin bir tavır içinde gelişmeleri gözleyebilirsiniz. Fakat, bugün duygusal gerilim içine girmeniz mümkün.
6
Aslan : Duygusal bir gerilim içine girebilirsiniz. Bugün karşılaşacağınız kişiden etkilenebilir, çok farklı isteklerin içinizde uyandığını hissedebilirsiniz. Katılacağınız bir davette yeni tanışacağınız biri ile aranızda ilginç bir çekim meydana gelebilir ve siz buna kendinizi kaptırabilirsiniz.
7
Başak : Karar vermeniz gereken durumların üzerinde çok fazla durabilirsiniz. Tabii bu durum gerilim içine girmenize neden olacak. İçinizden yükselen büyük istekleri kontrol altına almanız gerekiyor. Enerjinizi olumlu yönde kullanmaya çalışın. Geriliminizi çevrenize yansıtmayın.
8
Terazi : Son derece yoğun duygular ve olumlu beklentiler içinde bulunduğunuz bir gün. Duygularınızı harekete geçiren bir durumla karşılaşabilirsiniz. Seyahate çıkmak ve ev işleriyle uğraşmak keyfinizi yerine getirecek. Şimdi dostluklarınızı güçlendirme zamanı. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.
9
Akrep : Duygularınız değişkenlik gösterebilir. Moralinizi yükselten durumlar olduğu halde zaman zaman endişeli ve karamsar bir tavır içine girebilirsiniz. Aslınhda enerjiniz yüksek ve olaylar olumlu gelişiyor. Şartlarınızı zorlamaktan vazgeçin. Olayları akışına bırakmaya özen gösterin.
10
Yay : Sosyal faaliyetlerinizin artmasıyla birlikte keyfiniz yerine geliyor. Çok daha olumlu bir tutum içine girebilir, geriliminizi dengelemeyi başarabilirsiniz. Uzaklarda bulunan bir dostunuzla haberleşebilir, yakınlarınız ziyaretinize gelebilir. Biraz dalgın olmanız mümkün.
11
Oğlak : Parasal konulara yönelik gelişmelerle birlikte aşk hayatınız da hareketleniyor. Kendinizi güçlü ve iyi hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Yeni atılımlar yapabilir, sevdiğinizin desteğini alabilirsiniz. Olumlu ve kararlı tutumunuzla etkileyici olacak, fırsatları değerlendirmeyi başaracaksınız.
12
Kova : Olumlu beklentiler içine gireceğiniz bir gün. Alacağınız bazı haberler keyfinizi yerine getirecek. Kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Sevdiğinizle ilgili kuruntular içine girseniz bile bunları yansıtmamaya başarabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte dost davetlerinde eğleneceksiniz.
13
Balık : Hem zihinsel hem de fiziksel açıdan gerilim hissettiğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Dikkat gerektiren konularda çalışmalar yaparken daha tedbirli davranmalısınız. Olumlu duygular içinde bulunduğunuz için karışıklıkların üzerinde fazla durmayacak ve içinizden yükselen öfkeyi denetleyebileceksiniz.Haber Yayın Tarihi: 14.11.2013 05:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!