15 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

15 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

15.10.2013 05:09

1
2
Koç : Aniden meydana gelen olaylara uyum sağlamak size biraz zor gelebilir. Özellikle karamsar değerlendirmeler yapıp sıkıntı duyabilirsiniz. Fakat, bu haliniz çok uzun sürmeyecek ve duygularınızı yükselteceksiniz.
3
Boğa : Parasal konularda çalışmalarınızı hızlandırabilir, sürpriz fırsatları değerlendirebilirsiniz. Son derece hızlı düşünecek fakat, dikkatinizi bir noktaya odaklamanız zor olacak. Anlaşma yaparken tedbirli olun.
4
İkizler : Son derece başarılı çalışmalar yapabileceğiniz bir gün. Görüşmek istediğiniz kişilerle ilişkileriniz sıcak ve olumlu olacak. Parasal konularda bazı terslikler olsa bile bunların üzerinde durmayacaksınız.
5
Yengeç : Daha önce sıkıntı duyduğunuz konu hakkında alacağınız bir haber sizi rahatlatacak. Bunun üzerine yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Parasal harcamalarınızla ilgili bazı terslikler çıksa bile bunun üstesinden geleceksiniz.
6
Aslan : Duygularınızı denetim altına almanız zor olsa bile iyimser ve olumlu bir tutum içinde bulunduğunuz için sakin davranmayı başaracaksınız. Yakın akrabalarınız ve arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalar meydana gelebilir.
7
Başak : Yeni yatırımlarda bulunmak için büyük bir istek duymanız mümkün. Enerjiniz ve cinsel potansiyeliniz giderek yükseliyor. Ancak, bu durum üzerinizde gerilim yaratabilir ve sabırsız davranabilirsiniz. Aklınızı kullanabilirsiniz.
8
Terazi : Kendinize elektronik eşya alabilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Üstelik sevdiğinizin ilgisi ve desteği, moralinizi yükseltiyor. Kendinizi son derece güçlü hissedeceksiniz. Başarılı atılımlar yapabilirsiniz.
9
Akrep : Duygusal ve alıngan bir tutum içine girebilirsiniz. Kuruntulardan uzak durmalı, duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmalısınız. Arkadaşlarınız ve yakınlarınızın desteğini alıp rahatlayacaksınız. Daha enerjiksiniz.
10
Yay : Sevgiyle davrandığınız halde zaman zaman endişeler içine girebilir, gergin ve sıkıntılı olabilirsiniz. Parasal konularda çalışmalarınızı arttıracak, yeni yatırımlarda bulunmayı isteyeceksiniz. Hanım dostlarınız destekliyor.
11
Oğlak : Daha kararlı ve istekli olacağınız bir dönemde bulunuyorsunuz. Geleceğe yönelik yeni planlar yapbilir, arkadaşlarınızın ve yakın akrabalarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Karamsarlık yerine sevgiyle davranın.
12
Kova : Duygularınızın inişli çıkışlı olacağı bir gün. Buna bağlı olarak düşüncelerinizde karmaşık olabilir. Dikkat gerektiren işlerde çalışmalar yaparken daha tedbirli davranmalısınız. Yazılı anlaşmalarda maddeleri iyi inceleyin.
13
Balık : Arkadaşlarınızla daha sıcak ilişkiler kuracak, birlikte çok hoş organizasyonlar yapacaksınız. Son derece dikkatli ve planlı davranmayı başarabilirsiniz. Ancak, sabırlı davranmayı öğrenme, gelişmeleri beklemelisiniz.

Son Dakika 15 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement