15 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

15 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

15.11.2013 05:10

1
2
Koç : Bugün duygularınızı harekete geçiren haberler alabilirsiniz. Dostlarınız ve arkadaşlarınızla birlikte olmak sizi rahatlatacak. Çok hoş organizasyonlar yapabilir, grup arkadaşlarınızı motive ederek ilişkileri daha canlı tutabilirsiniz. Bütün dikkatinizi ilgilendiğiniz alanlara yöneltebilirsiniz.
3
Boğa : Son derece enerjik ve istekli olacağınız bir gün. Uzaklara gitmek ve kararlarınızı uygulamak için büyük istekler duyabilirsiniz. Bu arada hanım arkadaş ve akrabalarınızın sorunlarıyla ilgilenmek, sıkıntı verebilir. Ancak, onlara anlayış göstermeniz gerekiyor. Olumlu davranmaya çalışın.
4
İkizler : Bugün eski bir dostunuzla tesadüfen karşılaşıp heyecanlanabilirsiniz. Birlikte keyifli vakit geçirecek, eski günleri anacaksınız. Dikkatinizi bir tek noktaya odaklamanız zor olabilir. Aslında zihinsel faaliyetiniz çok hızlı olacak. Fakat, kendiniz bile fikirlerinize yetişemeyebilirsiniz.
5
Yengeç : Bugün biraz alıngan ve duyarlı olacaksınız. Fakat, sevdiğinizin ilgisi keyfinizi yerine getirecek. Birlikte programlar yapabilir, duygularınızı ona anlatabilirsiniz. Parasal konulara yönelik istek ve niyetlerinizi de ona açıklayıp desteğini isteyebilirsiniz. İstekleriniz artıyor.
6
Aslan : Bugün kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. düşünce akışınız sağlıklı olacak. Kararlı ve planlı davranarak çevrenizi etkileyecek, fikirlerinizi kabul ettireceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkileri yeniden gözden geçireceksiniz. Karamsar duygulara kapılmaktan kaçının.
7
Başak : Kafanızın karışık olduğu bir dönemdesiniz. Huzursuz ve kararsız bir tutum içine girmeniz mümkün. Düşüncelerinizi kontrol altına almak size zor gelecek. Olayları denetlemeniz zor olacağı için gelişmeleri bekleyin. Aslında moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek. Biraz daha sabırlı davranabilirsiniz.
8
Terazi : Bugün alacağınız bazı haberler duygularınızın yoğunlaşmasına neden olacak. Farklı ve alışılmışın dışında istekler içine girebilirsiniz. Kararlı ve kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Evinizde davetler verebilir, katılacağınız toplantılarda yeni dostlar edinebilirsiniz.
9
Akrep : Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar moralinizin daha da yükselmesine neden olacak. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Birlikte çok hoş programlar yapabilir, yeni beklentiler içine girebilirsiniz.
10
Yay : Kafanızı karıştıracak bir haber alabilirsiniz. Dikkat gerektiren konularda çalışma yaparken biraz daha tedbirli davranmanız gerekiyor. Dalgınlık ve unutkanlık nedeniyle bazı aksaklıklar olabilir. Yapacağınız organizasyonlarda haberleşme kopuklukları yüzünden ufak tefek sorunlar çıkabilir.
11
Oğlak : Bazı olaylara duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Ancak, bu haliniz çabuk geçecek. Genel olarak kendinizi iyi hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Olumlu ve anlayışlı davranabilir, Dostlarınız ve sevdiğinizle sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. Yatırıma yönelik isteklerinizi onlara anlatabilirsiniz.
12
Kova : Bugün çok daha olumlu ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Böylece olayları yeniden gözden geçirecek, farklı düşünceler içine gireceksiniz. Kararlı ve dikkatli davranmayı başarabilir, düşüncelerinizi istediğiniz gibi anlatabilirsiniz. Etkileyici ve ikna edici bir tutum içine gireceksiniz.
13
Balık : Kafanızı karıştıran olaylar yüzünden kararsızlık duymanız mümkün. Tabii bu durum zihinsel gerilim içine girmenize neden olacak. Ancak, olumlu beklentiler içinde bulunmanız size güç verebilir. Öfkeli ve sabırsız davranışlarda bulunmaktan kaçının. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla karşılaşabilirsiniz.

Son Dakika 15 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı Koronayı yeniyorlar ama kalplerine yenik düşüyorlar! İlaçlarla ilgili komplo teorileri kafa karıştırıyor Şampiyonlar Ligi maçında sahaya yarı çıplak atlayan modelin son paylaşımı görenlerin ağzını açık bıraktı Görev başındaki polis bahçede üstsüz güneşlenen modeli helikopterden kayda aldı 93 kilo veren Pelin Öztekin isyan etti: 100 kilo olan biri aşık olmaz mı?