16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

16.08.2013 05:09

1
2
Koç : Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Karamsar duygulardan sıyrılıp dostlarınızla birlikte çok hoş organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiğinizden alacağınız haberler, yeni planlar yapmanıza neden olabilir. Sevdiğinizle birlikte kısa seyahatler yapabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
3
Boğa : Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilir, sürpriz bir haber alabilirsiniz. Duygularınızın ve kafanızın biraz karışacağı bir gün. Birbirinden farklı ve çeşitli düşünceler içine girebilirsiniz. Yakınlarınız ve arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalar olabilir.
4
İkizler : Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak. Sevdiğinizle birlikte kısa bir yolculuk yapabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ona planlarınızı anlatabilir, desteğini alabilirsiniz. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve size yardımcı olmaya çalışması, isteğinizi arttıracak.
5
Yengeç : Biraz kuruntulu ve biraz düşünceli olabilirsiniz. Fakat, sevdiğinizin ilgisi ve sıcak davranışları sizi rahatlatacak. Karar veremediğiniz konuları sonraki günlere erteleyeceksiniz. Olayları akışına bırakmanın daha iyi olacağını düşünebilirsiniz. Parasal konular heyecan verebilir.
6
Aslan : Son derece keyifli ve aktif olacağınız bir gün. Arkadaşlarınızla birlikte çok hoş organizasyonlar yapabilir, davet ve toplantılar düzenleyebilirsiniz. Dostlarınızın davetine katılıp keyifli vakit geçirebilirsiniz. Dost ve arkadaşlarınızın ziyaretine gidebilir, ilişkinizi arttırabilirsiniz.
7
Başak : Bazı haberlerden etkilenseniz bile olaylar sizin istediğiniz gibi gelişiyor. Sevdiğinizin ilgisiyle moraliniz yükselecek ve geleceğe yönelik daha olumlu beklentiler içine gireceksiniz. Duygularınızı sevdiğinizle paylaşabilir, ona karşı çok daha olumlu ve yumuşak bir tavır içinde bulunabilirsiniz.
8
Terazi : Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. İçinizden yükselen istekleri kontrol altına almanız mümkün. Parasal konulara yönelik endişelerinizi sevdiğinize yansıtmaktan kaçınmalısınız. Beklentilerinizin arttığı bu devre içinde gelişmeleri dikkatle değerlendirecek, yeni planlar yapacaksınız.
9
Akrep : Parasal konulara yönelik endişeler duyabilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz baskılar yüzünden gerilim içine girmeniz mümkün. Sevdiğiniz, ihmal edildiğini düşünebilir. Ona biraz daha ilgi göstermeye çalışın. Gizli aşk maceraları size çekici gelebilir. Enerjinizi olumlu yönde kullanmayı başarabilirsiniz.
10
Yay : Bugün alacağınız habere tepki göstermeniz mümkün. Duygularınızı kontrol etmeli ve huzursuzluğunuzu yansıtmaktan kaçınmalısınız. Arkadaşlarınızla birlikte olmak sizi rahatlatacak. Uzun zamandır görmediğiniz eski bir dostunuzla karşılaşabilir, geçmiş günlerden konuşabilirsiniz.
11
Oğlak : Enerjinizin yükseldiği bu devre içinde çok büyük istekler içine girmeniz mümkün. Beklentilerinizin yaratacağı gerilimi çevrenize ve sevdiğinize yansıtabilirsiniz. Enerjinizi olumlu ve yapıcı yönde kullanmalısınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yepyeni boyutlar kazanabilir.
12
Kova : Gelişmelerden huzursuzluk duyabilir, isteklerinizin aslında bunlar olmadığını düşünebilirsiniz. Biraz karmaşık ve farklı durumların meydana geldiğini düşünüp sıkıntı duymanız mümkün. Harcamalarınıza özen gösterin, gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Tabii bu arada sözleriniz yanlış anlaşılabilir.
13
Balık : Alacağınız bazı haberler yüzünden huzursuzluk duymanız mümkün. Ancak, kendinizi güçlü ve moral açıdan yüksek hissettiğiniz için bunun üzerinde fazla durmayacak ve olayları akışına bırakacaksınız. Sevdiğinizle birlikte davetlere katılabilir, eğlence yerlerinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Son Dakika 16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı