16 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

16 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

16.09.2013 05:10

1
2
Koç : Parasal konulara yönelik yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Büyük bir istek ve olumlu duygular içinde bulunacaksınız. Kendinizi güçlü ve başarılı hissedecek, planlarınızı uygulamak için büyük bir istekle harekete geçeceksiniz.
3
Boğa : Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Bazı haberlerden ve olaylardan etkilenseniz bile bunu fazla önemsemeyeceksiniz. Olayların gelişmesini bekleyebilir veya düşünceleriniz doğrultusunda harekete geçebilirsiniz.
4
İkizler : Dikkatinizi yönelttiğiniz konuyla ilgili çok çeşitli düşünceler içine girebilirsiniz. Tabii bunun sonucunda karar vermeniz ve harekete geçmeniz zor olacak. Ayrıca, gerilimin yaratacağı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.
5
Yengeç : Aldığınız kararları uygulamak için büyük bir gayret göstereceksiniz. Zaman zaman kuruntularınız artsa bile bunların üzerinde durmayacak ve kararlarınızı uygulamak için büyük bir gayret içine gireceksiniz.
6
Aslan : Alacağınız bazı haberlerden etkilenebilirsiniz. Ancak, sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak olacak. Duygularınızın yoğun olacağı bir gün. Olayların üzerine fazla gitmemeli, gelişmeleri beklemelisiniz.
7
Başak : Katılacağınız davetlerde karşılaşacağınız kişilerden etkilenebilir, dostluk ilişkileri içine girebilirsiniz. Sosyal faaliyetlerinizin artmasıyla birlikte enerjiniz artacak ve yepyeni düşünceler içine gireceksiniz.
8
Terazi : Olaylardan çok fazla etkilenmeyecek ve bildiğiniz gibi yapmaya devam edeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkileriniz sıcak olması, kendinize olan güveninizi arttırıyor. Sıkıntı duyduğunuz bir sorunu çözümlüyorsunuz.
9
Akrep : Çalışmalarınızı sürdürürken meydana gelebilecek terslikler sabırsızlığınızdan kaynaklanabilir. Tabii bu arada yanlış anlama ihtimaliniz de var. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz son derece yüksek olacak.
10
Yay : Bazı gelişmeler kafanızı karıştırabilir. Ancak, asıl karışıklık sizin düşünce biçiminizden kaynaklanacak. Son derece duygusal ve heyecanlı davranabilirsiniz. Biraz sabırsız, biraz öfkeli bir tutum içine girebilirsiniz.
11
Oğlak : Meydana gelen bazı haberler yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz. Ancak, moraliniz yükseldiği için bunları anlayışla karşılayabilir, sakin davranmayı başarabilirsiniz. Parasal konulara yönelik istek ve beklentiniz artacak.
12
Kova : Parasal konulara yönelik hırslarınız artabilir. Girişimde bulunma isteğiniz azalabilir. Bugün alacağınız bir haber sizi rahatlatacak. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı sürdürürken katı ve olumsuz davranışlardan kaçının.
13
Balık : Duygusal açıdan biraz gerilim içine girebilir, huzursuz ve endişeli davranmaya başlayabilirsiniz. Olumlu ve olumsuz duygular içinizde çatışabilir. Ancak, siz bunları belli etmeyecek ve mantıklı davranmayı başaracaksınız.

Son Dakika 16 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement