16 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

16 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları

16.09.2014 10:17

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : İş konusunda sizi sıkan durumlardan kolayca kurtulmanın çarelerini arıyorsunuz. Bugün Ay'ın konumu, düşüncelerinizi analiz etme yeteneğinizi ön plana çıkarıyor. Sevdiğiniz kişilerle çalıştığınız zaman daha başarılı olduğunuz kesin. Derin duyguların kişisi olarak bazen olayları fazla kafaya takıyor, her kelimenin altında farklı bir anlam arıyorsunuz.

3
Boğa : Partneriniz duygularınızı paylaştığı zamanlar yaşama gücünüz artıyor. Venüs sosyal ve aşk evinizde ilerliyor.. Tarzınız olmadığı halde, küçük hesaplar yapıyor ve kuşkucu yönlerinizi ortaya çıkaracak olaylara yöneliyorsunuz. İsteklerinizde ısrarcı ve inatla davranırsanız engellerle karşılaşabilirsiniz.
4
İkizler : Ay burcunuzda ilerliyor. Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir günü yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama,olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Sinir sisteminize zarar veriyorsunuz. Sakinliği deneyin.Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışmanız yanlış anlaşılıyor.
5
Yengeç : Güneş'in bulunduğu konum, iş disiplininize verdiğiniz önemi daha da belirgin hale getiriyor. Başarmak için, kendinize koyduğunuz kotaları aşmak için gösterdiğiniz çabalardan kendinizi yorgun hissedeceğiniz bir gün. Aşkta kendinize aşırı güvenmeniz, sahiplenme duygunuzu da artırıyor. Partnerinizin üzerinizde etkisi oldukça yüksek.
6
Aslan : Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir. Bugün, özgürlüğünüzü ifade etme konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. İkili ilişkilerinizde çılgın bir gününüz. Sosyal çalışmalara ağırlık veriyor ve ilginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Arkadaşlarınızın size sunacağı tekliflere hazır olun.
7
Başak : Venüs burcunuzda ilerliyor. Duygusal konularda isteklerinizde artış var. Güneş çevresel ilişkilerinizi etkiliyor. Arkadaşlarınızla aranızda önleyemediğiniz çekişmeler yaşayabilirsiniz. Cinsel ve kişisel cazibeniz yüksek oluşu, karşı tarafın kafasına karışmasına neden olacak. Sizin isteminizin dışında gelişebilecek olaylara hazırlıklı olmalısınız.
8
Terazi : Venüs bilinç altınızın daha da yoğunlaşmasına neden oluyor. Kararsız davrandığınız günlerde sevdiğiniz kişi, anında size destek oluyor. Fakat bugün onun da sorunları olabilir ve size ihtiyaç duyabilir. Onun isteklerini görmezlikten gelemezsiniz. Karşılık vermek için tam sırası. Kendinizi çevrenizden soyutlamanız gereken bir gün değil.
9
Akrep : Mars burcunuzda ilerliyor. Sabit düşünüyor ve inatla kendi düşüncelerinizi savunuyorsunuz. Bugün, kararlı davranışlarınızın faydasını göreceksiniz. Sadece; düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmadan önce, karşı tarafın da fikrini almalısınız. Çok bireysel olmayın. Olayların duygusal boyutu kafanızı karıştırabilir.
10
Yay : Mars burcunuzda ilerliyor. Sabit düşünüyor ve inatla kendi düşüncelerinizi savunuyorsunuz. Bugün, kararlı davranışlarınızın faydasını göreceksiniz. Sadece; düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmadan önce, karşı tarafın da fikrini almalısınız. Çok bireysel olmayın. Olayların duygusal boyutu kafanızı karıştırabilir.
11
Oğlak : Venüs kombinasyon burcunuz Başak'ta ilerliyor. İdealleriniz gerçekleştirirken, işin eğlenceli tarafını da unutmamalısınız. Derin düşündüğünüz konuların sizi sıkmasına izin vermemelisiniz. Çözülmesi gereken problemlerinizi, kafanızda yeniden düzenleyeceksiniz. Yeni planlarınızı daha çok seveceksiniz. Olayları dağıtmamaya çalışın.
12
Kova : Disiplinli ve inatçı tavırlarınızda haklı olduğunuz çok neden olabilir. Çevrenizi sorgularken, olayları tek yönlü düşünüyorsunuz. Bugün, işinizi doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız , elinizdeki doneleri değerlendirmeli ve ayrıntılar üzerinde durmamalısınız. Çevrenizin istekleri karşısında bocalayacağınız bu günü olayları esneterek atlatabilirsiniz.
13
Balık : Venüs karşıt evinizde ilerlerken, kendinizle ilgili bir takım farklılıklara ihtiyaç duyuyor ve duygusal anlamda değişimlere kendiniz hazır hissediyorsunuz. Uzun yolculuklar ve bazı gizli anlaşmalar gündeme gelebilir. Vereceğiniz karalardan karlı çıkacaksınız. Bugün işbirliğinden çok bireysel düşünmelisiniz.

Son Dakika 16 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement