Son Dakika Haberleri: 17 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

17 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Hanımlarla çok iyi anlaşacak ve onların desteğini alacaksınız. Parasal konulara yönelik girişimlerde bulunabilir, olumlu ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Duygularınızın ve isteklerinizin güçlü olduğu bir gün.
3
Boğa : Zihinsel faaliyetiniz hızlı olmakla birlikte konsantrasyon eksikliği duyacaksınız. Ufak tefek sorunlar çıkabilir. Uzun zamandır görmediğiniz eski bir dostunuzla karşılaşabilir, huzursuz ve heyecanlı olabilirsiniz.
4
İkizler : Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek. Çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Planlarınızı düşündüğünüz gibi uygulayacak, çevrenizin ve dostlarınızın desteğini alacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmanın tam zamanı.
5
Yengeç : Büyük istekler ve güçlü beklentileriniz var. Dikkatinizi yapacaklarınıza yöneltecek, başarılı girişimlerde bulunacaksınız. Sosyal ve kültürel faaliyetleriniz artıyor. Yeni tanıştığınız kişilerin desteğini alabilirsiniz.
6
Aslan : Önceden aldığınız kararları uygulamak için harekete geçiyorsunuz. Ancak, kendinizi fazla zorlamamalı ve olayları akışına bırakmalısınız. Sakin ve rahat bir biçimde gelişmeleri gözleyebilirsiniz. İlginç istekler duyacaksınız.
7
Başak : Sevdiğinizle aranızdaki ilişkileri düzenlemeye başlayabilirsiniz. Sakin ve rahat davranacak, olayları bir kez daha gözdren geçirdikten sonra karar vereceksiniz. Gelişmeler sizin beklediğiniz gibi gerçekleşmeye başlıyor.
8
Terazi : Bugün alacağınız bazı haberler sizi rahatlatacak. Moraliniz bozuk olsa bile karamsar duygulardan kurtulmaya başlıyabilirsiniz. En azından bugün çok daha keyifli ve enerjik olacak, çalışmalarınızı hızlandıracaksınız.
9
Akrep : Biraz gergin ve kolay öfkelenebileceğiniz bir gün. Alacağınız bazı haberler yüzünden huzursuz olabilir, duygusal dengeniz bozulabilir. Ancak, biraz sabırlı ve sakin davranmalı, parasal sorunlarınızı yansıtmamalısınız.
10
Yay : Moralinizin yüksek olması, çalışmalarınızı olumlu yönde etkileyecek. Daha önce girişimde bulunduğunuz konulara yönelik olumlu gelişmeler meydana geliyor. Bütün bunlar kendinize olan güveninizi yükseltecek.
11
Oğlak : Kendinizi güçlü ve kararlı hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Düşüncelerinizi uygulamaya başlayabilir, parasal konulara yönelik çalışmalara başlayabilirsiniz. Karamsar duygularınız giderek dağılıyor.
12
Kova : İçinizdeki enerjiyi hissedecek ve farklı bir atılımda bulunmayı arzu edeceksiniz. Fakat, şu sıralar gelişmeleri sakin bir biçimde gözlemek için gayret göstermelisiniz. İnatçı ve tartışmacı bir tavır içine girmekten kaçının.
13
Balık : Sakin ve kararlı davranacaksınız. Duygularınız ve kendinize olan güveniniz yüksek. Ancak, isteklerinizin yarattığı büyük bir gerilim duymanız mümkün. Çok hoş teklifler alabilir, ilginç olayların içine girebilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 17.05.2013 05:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!