17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

17.08.2013 05:09

1
2
Koç : Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Ancak, bu konuda bazı terslikler çıkabilir. Tabii bütün bunların sonucunda isteksiz bir tutum içine girmeniz mümkün. Ancak, olumlu duygularınız artıyor.
3
Boğa : Olaylardan kolay etkilenebilir, kararsızlıklar içine girebilirsiniz. Sosyal faaliyetlerde bulunsanız bile, ilişkiler pek istediğiniz gibi gelişmiyor. Aradığınızı bulamayabilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.
4
İkizler : Karmaşık ve farklı duygular içinde bulunabilirsiniz. Bunun nedeni, kendinizi sorgulamanızdan kaynaklanıyor. Fakat, bu davranışınızın sonucunda yepyeni fikirler içine girecek ve geleceğe yönelik yeni kararlar alacaksınız.
5
Yengeç : Bugün olayların akışı sizi canlandıracak. Fakat, aynı zamanda biraz telaşlı ve tedirgin olacaksınız. İstekleriniz giderek artıyor. Böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Olumlu duygular içine girmelisiniz.
6
Aslan : Dikkatinizi yoğunlaştırmanız gereken durumlarda son derece dalgın ve dikkatsiz olabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylardan fazla etkilenmeniz mümkün. Hızlı düşündüğünüz halde dikkatinizi odaklamakta zorlanacaksınız.
7
Başak : Bugün alacağınız bazı haberler yüzünden canınız sıkılabilir. Ancak, bu durum çabuk geçecek. Çünkü, kendinize olan güveniniz yüksek. Ayrıca, meydana gelen bazı gelişmeler moralinizin de yükselmesine neden olacak.
8
Terazi : Daha kararlı ve dikkatli olabilirsiniz. Ancak, alacağınız bazı haberler yüzünden isteksiz davranmanız mümkün. Kararlarınız belirli olduğu halde harekete geçmek için fazla acele etmeyin. Enerjinizi yükseltmeye çalışın.
9
Akrep : Biraz gergin ve sivri dilli bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve yakınlarınızı kırmaktan kaçının. Dikkatinizi bir tek noktaya odaklamalısınız.İletişim sorunları ve evraklarla ilgili problemler çıkabilir.
10
Yay : Çalışmalarınızı keyifle sürdüreceksiniz. Bu arada keyfinizi kaçırabilecek bazı durumlar olabilir. Fakat, bunlara aldırış etmeyeceksiniz. Olabilecek beklentiler içinde bulunmaya özen gösterirseniz başaracaksınız.
11
Oğlak : Biraz gergin ve sabırsız olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Büyük istekler içine girebilir, kendinizi ve çevrenizi zorlayabilirsiniz. Uzaklara gitmek ve seyahatlere çıkmak size çekici gelecek. Enerjinizi akıtmalısınız.
12
Kova : Sabırsız, kararsız ve karmaşık bir dönemde bulunduğunuzu düşünmeniz mümkün. Farklı istekler içine girip yepyeni planlar yapabilirsiniz. Diş sorunları yüzünden sıkıntı duysanız bile, dişlerinizi yaptırabilirsiniz.
13
Balık : Son derece keyifli ve güzel bir gün geçireceksiniz. Parasal konulara yönelik yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Enerjiniz giderek yükseliyor. Hem aşk hem de parasal çalışmalarınızın artmasıyla moraliniz yükselecek.

Son Dakika 17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi Adriana Lima'dan gizemli paylaşım! Yeni aşka yelken açtığını böyle duyurdu Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda