Son Dakika Haberleri: 17 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

17 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Bugün alacağınız bir haberle heyecanlanacaksınız. Çalışmalarınızı hızlandırabilir, isteklerinizi kolay ifade edebilirsiniz. Uzaklarda bulunan bir dostunuzla yapacağınız görüşme sizi memnun edecek.
3
Boğa : İsteklerinizi başarıyla ifade edebilirsiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandıracak, fırsatları zamanında değerlendireceksiniz. Bu arada sizi öfkelendiren konuların üzerinde durmayın.
4
İkizler : Biraz daha dikkatli ve sakin olmalısınız. Önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Yaptığınız işe dikkatinizi odaklayın ve fazla dağılmayın. Birden fazla konuyla ilgilenmek durumunda kalabilir ve sıkıntı duyabilirsiniz.
5
Yengeç : Büyük istekler ve güçlü beklentiler içine giriyorsunuz. Uzaklarda bulunan yakınlarınızla haberleşebilir, isteklerinizle ilgili yardım alabilirsiniz. Kararlı bir tutum içinde düşüncelerinizi uygulayacaksınız.
6
Aslan : Alacağınız bazı haberlerden etkilenebilirsiniz. Ancak, sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak olacak. Duygularınızın yoğun olacağı bir gün. Olayların üzerine fazla gitmemeli, gelişmeleri beklemelisiniz.
7
Başak : İçsel sorgulamayı kesip olayları daha pratik açıdan değerlendirebilirsiniz. Çok daha rahat ve sakin bir açıdan durum değerlendirmesi yapabilir, yeni atılımlarda bulunmak üzere harekete geçebilirsiniz.
8
Terazi : Enerjik ve sizden beklenmeyecek kadar hareketli olacaksınız. Karar verdiğiniz konuda olumlu gelişmeler olduğunu anlayıp daha istekle çalışabilirsiniz. Kendinize güvenmeniz sağlığınızı güçlendiriyor.
9
Akrep : Bir haberle heyecanlana caksınız. Olayların hızlı gelişmesi sizi çok memnun edecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için daha fazla çalışmaya başlayabilirsiniz. Olumlu ve kararlı bir tavır sergilemeyi başarabilirsiniz.
10
Yay : Yazılı anlaşmalar, yazışmalar ve haberleşme trafiğinizde bazı karışıklıklar çıkabilir. Fikirlerinizi ifade ederken tedbirli davranmalı, aklınızdan geçenleri düşünmeden söylememelisiniz. İletişim sorunları yaşayabilirsiniz.
11
Oğlak : Kendinizi bugün çok daha iyi ve güçlü hissedeceksiniz. İsteklerinizin artmasıyla birlikte harekete geçecek ve çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Olayların gelişmesi sonucunda yeni umutlar içine girebilirsiniz.
12
Kova : Bugün biraz gergin ve huzursuz bir hal içinde olabilirsiniz. Nedensiz gerilimler içine girmeniz ve olaylardan çok fazla etkilenmeniz mümkün. Farklı düşünceler içine girebilir, ani tepkiler ortaya koyabilirsiniz.
13
Balık : Duygularınız yoğunlaşmaya başlıyor. Parasal konulara yönelik farklı beklentiler içine girebilirsiniz. Hanım arkadaş ve akrabalarınızla aranızda bazı anlaşmazlıklar çıkabilir. Karamsar duygulara kapılmaktan uzak durun.Haber Yayın Tarihi: 17.09.2013 05:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!