17 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

17 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

17.11.2013 05:09

1
2
Koç : Zihinsel faaliyetleriniz güçleniyor. İsteklerinizi açıklarken tedbirli davranacak, çevrenizin desteğini alacaksınız. Fakat, moral açıdan zayıf olduğunuz bir dönemdesiniz. Duygularınızla değil aklınızla davranmalısınız.
3
Boğa : Bugün karmaşık duygular içine girebilirsiniz. Dikkatinizi farklı konulara yönelterek esas işinizden uzaklaştırabilir ve bunun sıkıntısını duyabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz eski arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz.
4
İkizler : Bütün dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltecek, böylece üzerinizde gerilim yaratan enerjiyi akıtacaksınız. Tartışmacı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Beklediğiniz bazı haberlerin gecikmesi kafanızı karıştırabilir.
5
Yengeç : Bugün alacağınız haberler üzerine harekete geçeceksiniz. Çalışmalarınızı büyük bir istekle sürdürecek yeni girişimlerde bulunacaksınız. Kararlı ve olumlu davranabileceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz.
6
Aslan : Duyacağınız bazı haberler yüzünden heyecanlanacak ve hemen harekete geçeceksiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Yakın akrabalarınız ve arkadaşlarınızla ilgilenecek, sosyal faaliyetlerinizi arttıracaksınız.
7
Başak : Parasal konulara yönelik gelişmeler beklediğinizden farklı olabilir. Fakat, dikkatinizi dağıtmayıp olayların gelişmesini bekleyin. Aslında istekleriniz yüksek. Sorunların üstesinden gelebilecek enerjiye sahipsiniz.
8
Terazi : Kendinizi çok keyifli ve güçlü hissedeceksiniz. Büyük bir istekle atılımlar yapabilir, planlarınızı uygulamak üzere harekete geçebilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla görüşmek keyfinizi arttıracak.
9
Akrep : Son derece aktif bir tutum içine gireceksiniz. Fırsatlar ayağınıza kadar gelecek. Ne istediğinizi tam olarak tespit etmelisiniz. İsteklerinizi oluşturabilecek enerjiye sahipsiniz. Dostlarınız da sizi destekleyecek.
10
Yay : İsteklerinizin arttığı bir dönemde bulunuyorsunuz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek, fırsatları değerlendirmek için büyük istek duyacaksınız. Yeni atılımlarda bulunabilir, kendinizle fazla ilgilenebilirsiniz.
11
Oğlak : Duygularınızı denetim altına alacak, böylece ilişkilerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki iletişim güçleniyor. Fakat, duygusal tedirginliğiniz devam edebilir. Hediye alabilirsiniz.
12
Kova : Bugün son derece alıngan ve duygusal davranacağınız bir gün. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Ancak, mantığınızla davranmanız gerekiyor. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek, davet ve toplantılara katılacaksınız.
13
Balık : Arkadaşlarınızla aranızda çıkmış olan anlaşmazlıkları büyütmekten kaçınmalısınız. Gereksiz tartışmalara girmeyin. Planlarınızı uygulamaya başlamadan önce ilgisi olmayan kişilere anlatmaktan kaçınmalı, dikkatinizi dağıtmamalısınız.

Son Dakika 17 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement