Son Dakika Haberleri: 18 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

18 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Parasal konularda daha hırslı bir tutum içine girebilirsiniz. Endişeli ve karamsar davranmaktan kaçının. Ev düzenleme gibi yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla tesadüfen karşılaşıp birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
3
Boğa : Bugün duygusal açıdan son derece yoğun olabilir, olaylardan etkilenebilirsiniz. Ancak, dikkatinizi farklı konulara yöneltecek ve bu halden kolay sıyrılacaksınız. Çok farklı istekler ve düşünceler içine girebilirsiniz.
4
İkizler : Kendinizi biraz yorgun ve isteksiz hissetmeniz mümkün. Ancak, moraliniz yüksek ve istekleriniz olumlu. Olaylar sizin istediğiniz gibi gelişecek. Sevdiğinizin sıcak ilgisi kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlayacak.
5
Yengeç : Rahat davranacak ve sorunları fazla büyütmeyeceksiniz. Ancak, parasal konularda meydana gelen gelişmeler yüzünden mutsuzluk duyabilirsiniz. Sevdiğinize karşı biraz daha anlayışlı ve ilgili davranmalısınız.
6
Aslan : Aile bireylerinin sorunlarıyla ilgilenebilir, biraz da sıkıntı duyabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin. Geçmişe ait olayları hatırlayıp derin ve karmaşık düşüncelere saplanabilirsiniz.
7
Başak : Bugün karşılaştığınız olaylardan etkilenseniz bile fazla üzerinde durmayacaksınız. Duygularınızı denetim altına alabilir, geleceğe yönelik yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Parasal konulara moralinizin bozulması mümkün.
8
Terazi : Şansın sizden yana döndüğünü hissedeceksiniz. Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden uzaklaşmaya başlayabilirsiniz. Endişelerinizin üzerinde fazla durmayın. Sevdiğinizle ilgili duygunuz değişebilir.
9
Akrep : Olayların beklediğinizin dışında geliştiğini düşünebilirsiniz. Hırslı ve sabırsız bir tavır içine girebilir, büyük bir gerilim hissedebilirsiniz. Enerjinizi olumlu yönde kullanmaya çalışın. Kendinizi zorlamayın.
10
Yay : Bugün alacağınız bazı haberler yüzünden duygularınız karışabilir. Ancak, kendinizi çabuk toparlayacak ve sorunları büyütmeyeceksiniz. Anlayışlı ve olumlu tavırlarınızı değiştirmeyin. Hanım arkadaşlarınız sizi destekleyecek.
11
Oğlak : Parasal konulara yönelik yepyeni girişimlerde bulunacaksınız. İsteklerinizin gücü sizi harekete geçirecek. Enerjinizi olumlu yönde kullanabilirsiniz. Beklediğiniz haberleri alabilir, yeni atılımlar yapabilirsiniz.
12
Kova : Bugün duygularınız yoğunlaşıp coşabilir. Hızlı düşünüyor ve çevrenizdekilerin sizi anlamasını bekliyorsunuz. Ancak, söylemediklerinizi anlamaları mümkün değil. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun.
13
Balık : Bazı olaylar duygularınızı harekete geçirebilir. Dikkatiniz ve anlayışınız yüksek olduğu için duygularınızı kontrol etmeyi başaracaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Başarılı olabileceğiniz bir dönemdesiniz.Haber Yayın Tarihi: 18.05.2013 05:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!