18 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

18 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

18.08.2013 05:09

1
2
Koç : Çalışmalarınızı keyifle yapabileceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızla birlikte çok hoş organizasyonlar yapabilirsiniz. bu arada alacağınız bazı haberler yüzünden kolay etkilenebilirsiniz. Fakat, bu durumu kolay atlatacaksınız.
3
Boğa : Çalışmalarınızı sürdürmeye devam ederken bazı endişeler duyabilirsiniz. Karşılaşacağınız bazı durumlar yüzünden kafanız karışabilir. Dikkatinizi bir tek konuya odaklamaya çalışın. Enerjiniz yüksek.
4
İkizler : Sosyal ve kültürel faaliyetlerinizin yanısıra parasal konulara da konsantre olacaksınız. Hızlı kararlar alabilir, fikirlerinizi çevrenizdekilere kabul ettirebilirsiniz. Geleceğe yönelik ilginç projeler geliştireceksiniz.
5
Yengeç : Hem duygusal hem de fiziksel açıdan kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Parasal konulara yönelik beklentileriniz istediğiniz kadar hızlı gelişmese bile umut verici gelişmeler olacak. İletişim trafiğiniz artıyor.
6
Aslan : Beklemediğiniz bazı karışıklıklar çıkabilir ve bunun sonucunda kafanız da karışabilir. Uzun zamandır görmediğiniz eski dostlarınızla karşılaşacak birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. Kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.
7
Başak : Bugün işlerinizi planlayabilirsiniz. Düzenli ve kararlı çalışmalar yapabilir, daha önce ortaya çıkmış olan sorunları çözümlemeye başlayabilirsiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı daha da arttıracaksınız.
8
Terazi : Olayların çok hızlı geliştiğini düşünebilirsiniz. Farklı istekler ve büyük beklentiler içinde bulunacaksınız. Bunları gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Ancak, karar verme konusunda endişeler duyabilirsiniz.
9
Akrep : Çalışmalarınızı her zamanki gibi sürdürürken sürpriz durumlar ortaya çıkabilir. Düşüncelerinizi denetlemeli, olumsuz ve kararsızlıklardan uzak durmalısınız. Arkadaş ve yakınlarınıza karşı biraz daha anlayışlı olmalısınız.
10
Yay : Çalışmalarınızı giderek hızlandıracaksınız. Son derece farklı ve yoğun bir gün geçirecek, elinize geçen fırsatları değerlendirmeye çalışacaksınız. Yepyeni ve farklı istekler içine girecek, ikna edici olacaksınız.
11
Oğlak : Bazı gelişmelerin umut verici olduğunu anlasanız bile geriliminizi azaltmak için daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Yeni yatırımlarda bulunmayı isteyeceksiniz. Ancak, bu konuda sabırlı ve kararlı davranmalısınız.
12
Kova : Yazışmalar ve anlaşmalara yönelik farklı çalışmalar içine girebilirsiniz. Ancak, kararlarınızı etkileyecek yeni gelişmeler olabilir. Sevdiğinizin ve arkadaşlarınızın sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.
13
Balık : Son derece büyük istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Bu isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçmeli, elinize geçen fırsatları değerlendirmek için sabırlı davranmalısınız. Sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Son Dakika 18 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı