Son Dakika Haberleri: 18 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

18 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Enerjiniz giderek yükseliyor. İsteklerinizin artmasıyla birlikte çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Parasal konulara yönelik beklentileriniz de büyüyecek. Aniden karşınıza çıkan sürprizler sizi heyecanlandıracak.
3
Boğa : Alacağınız bazı haberler canınızın sıkılmasına neden olabilir. Mars enerjinizi arttırırken aynı zamanda gerilim duymanıza da neden olabilir. Ancak moraliniz yüksek olduğu için bunların üzerinde fazla durmayacaksınız.
4
İkizler : Bugün alacağınız bir haber huzursuz edebilir. Fakat karar vermek için henüz erken. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri dengelemeye çalışın. Kafanız karışık olduğu için biraz telaşlı ve gergin davranabilirsiniz.
5
Yengeç : Kararlı ve sakin davranabileceğiniz bir gün. Uzaklardan alacağınız bir haber sizi harekete geçirecek. Parasal sıkıntılarınız da giderek azalıyor. Yeni planlar yapabilir, geleceğe yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.
6
Aslan : Bugün yumuşak ve sakin olmakla birlikte anlamsız bir gerilim duyabilirsiniz. Ancak hızla meydana gelen gelişmelere ayak uydurmanız kolay olacak. Fazla sorumluluk almaktan ve mümkün olmayan isteklerden kaçınmalısınız.
7
Başak : Son derece yoğun ve hareketli bir dönemde bulunuyorsunuz. Beklemediğiniz haberler alabilir ve karar vermekte sıkıntı duyabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla karşılaşabilirsiniz.
8
Terazi : Harekete geçmek istediğiniz konularda çok hoş gelişmeler meydana gelecek. Kendinize olan güveniniz artacak ve önceden yaptığınız planları uygulamaya başlayacaksınız. Duygularınız ve istekleriniz giderek güçleniyor.
9
Akrep : Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki sorunları çözümleyebilirsiniz. Ayrıca parasal sıkıntılarınız da giderek azalacak. Harekete geçmek istediğiniz konularda yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız.
10
Yay : Yakınlarınızdan alacağınız haberler üzerine farklı düşünceler içine girebilirsiniz. Derece ilginç ve alışılmışın dışında istekler duyabilirsiniz. Aniden karşınıza çıkacak fırsatları fazla düşünmeden değerlendirmeyin.
11
Oğlak : Çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir. Ancak sabırlı ve sakin davranmayı başarabilirsiniz. Uzaklardan gelecek ziyaretçileriniz var.
12
Kova : İçinizden yükselen isteklerin yaratacağı gerilim yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Aslında isteklerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün. Sadece daha makul ve olabilecek istekler içinde bulunun ve kendinizi fazla zorlamayın.
13
Balık : İstekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Duygularınız ve kendinize olan güveniniz artıyor. Hesapta olmayan durumlar çıkabilir. Bir fırsatı düşünmeden değerlendireceksiniz.Haber Yayın Tarihi: 18.09.2013 05:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!