18 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

18 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

18.09.2013 05:10

1
2
Koç : Enerjiniz giderek yükseliyor. İsteklerinizin artmasıyla birlikte çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Parasal konulara yönelik beklentileriniz de büyüyecek. Aniden karşınıza çıkan sürprizler sizi heyecanlandıracak.
3
Boğa : Alacağınız bazı haberler canınızın sıkılmasına neden olabilir. Mars enerjinizi arttırırken aynı zamanda gerilim duymanıza da neden olabilir. Ancak moraliniz yüksek olduğu için bunların üzerinde fazla durmayacaksınız.
4
İkizler : Bugün alacağınız bir haber huzursuz edebilir. Fakat karar vermek için henüz erken. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri dengelemeye çalışın. Kafanız karışık olduğu için biraz telaşlı ve gergin davranabilirsiniz.
5
Yengeç : Kararlı ve sakin davranabileceğiniz bir gün. Uzaklardan alacağınız bir haber sizi harekete geçirecek. Parasal sıkıntılarınız da giderek azalıyor. Yeni planlar yapabilir, geleceğe yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.
6
Aslan : Bugün yumuşak ve sakin olmakla birlikte anlamsız bir gerilim duyabilirsiniz. Ancak hızla meydana gelen gelişmelere ayak uydurmanız kolay olacak. Fazla sorumluluk almaktan ve mümkün olmayan isteklerden kaçınmalısınız.
7
Başak : Son derece yoğun ve hareketli bir dönemde bulunuyorsunuz. Beklemediğiniz haberler alabilir ve karar vermekte sıkıntı duyabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla karşılaşabilirsiniz.
8
Terazi : Harekete geçmek istediğiniz konularda çok hoş gelişmeler meydana gelecek. Kendinize olan güveniniz artacak ve önceden yaptığınız planları uygulamaya başlayacaksınız. Duygularınız ve istekleriniz giderek güçleniyor.
9
Akrep : Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki sorunları çözümleyebilirsiniz. Ayrıca parasal sıkıntılarınız da giderek azalacak. Harekete geçmek istediğiniz konularda yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız.
10
Yay : Yakınlarınızdan alacağınız haberler üzerine farklı düşünceler içine girebilirsiniz. Derece ilginç ve alışılmışın dışında istekler duyabilirsiniz. Aniden karşınıza çıkacak fırsatları fazla düşünmeden değerlendirmeyin.
11
Oğlak : Çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir. Ancak sabırlı ve sakin davranmayı başarabilirsiniz. Uzaklardan gelecek ziyaretçileriniz var.
12
Kova : İçinizden yükselen isteklerin yaratacağı gerilim yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Aslında isteklerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün. Sadece daha makul ve olabilecek istekler içinde bulunun ve kendinizi fazla zorlamayın.
13
Balık : İstekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Duygularınız ve kendinize olan güveniniz artıyor. Hesapta olmayan durumlar çıkabilir. Bir fırsatı düşünmeden değerlendireceksiniz.

Son Dakika 18 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement