18 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

18 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Çalışmalarınızı planladığınız gibi yapacaksınız. Beklediğiniz haberleri alacak, görüşmelerinizi düşündüğünüz gibi yapmayı başaracaksınız. Yeni girişimlerde bulunabilir, fikirlerinizi çevrenize kabul ettirebilirsiniz.
3
Boğa : Geriliminizi sevdiğinize yansıtmaktan kaçınmalısınız. İlişkilerinizi daha yumuşak ve anlayışla yürütmeye özen gösterin. Kuruntular ve sabırsızlıklar beraberliğinizi olumsuz etkileyebilir. Anlayış gösterin.
4
İkizler : Parasal konulara yönelik ilginç fırsatlarla karşılaşmanız mümkün. Bazı sorunlar çıksa bile bunları fazla önemsemeyeceksiniz. Akşama doğru katılacağınız bir davette karşılaşacağınız kişiler ilginizi çekebilir.
5
Yengeç : Yepyeni heyecanlar duyabilir, farklı beklentiler içine girebilirsiniz. Düşünceleriniz biraz dalgın ve kararsız olabilir. Fakat, olayları pek fazla önemsemeyeceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Moraliniz yüksek.
6
Aslan : Gün ortasında alacağınız bir haber canınızı sıkabilir. Fakat, bu durum çabuk geçecek. Görüştüğünüz kişilerden beklediğiniz desteği alabilirsiniz. Olumlu ve kararlı beklentiler içinde bulunmaya özen gösterin.
7
Başak : Enerjinizi işlerinize yöneltecek ve başarılı olacaksınız. Düşünceleriniz çeşitli konulara dağılabilir ve kararsızlıklar duyabilirsiniz. Fakat, moral ve güçlü isteğinizle bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.
8
Terazi : Sosyal faaliyetlerinizin hareketli olmasından büyük memnuniyet duyacaksınız. Gelişmelerin istediğiniz gibi olduğunu düşünecek ve planlarınızı uygulamak üzere harekete geçeceksiniz. İkna edici ve sevimli olacaksınız.
9
Akrep : Bugün duygusal gerilim içine girebilir, huzursuz ve kuruntulu bir tavır ortaya koyabilirsiniz. Ancak, bu durum geçici. Sorumluluk gerektiren yeni girişimlerde bulunmanız mümkün. Veya, daha çok sorumluluk almak isteyebilirsiniz.
10
Yay : Bir türlü karar veremediğiniz konuda yeni gelişmeler meydana gelecek. Kendinizi güçlü hissedecek, yeni düşünceler içine gireceksiniz. Hayatı daha farklı biçimde algılayabilirsiniz. Veya mevcut koşullarınızı sorgulayabilirsiniz.
11
Oğlak : Bazı olaylar moralinizi daha da yükseltecek. Girişimde bulunduğunuz konu hakkında olumlu gelişmeler olduğunu anlayacak ve daha büyük bir istekle çalışacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişki daha sıcak olacak.
12
Kova : Hayatınıza anlam kazandıracak yeni girişimlerde bulunmanız mümkün. Parasal konulara yönelik yeni istekler içine girebilirsiniz. Fakat, önce karamsar duygulardan uzaklaşmanın yolunu bulmalı, olaylara anlayışla bakmalısınız.
13
Balık : Dikkatinizi dağıtacak durumlar ortaya çıkabilir. Karar vermek ve harekete geçmek size zor gelecek. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkilerde yanlış anlamalar meydana gelebilir. Sakin davranın ve olayları fazla büyütmeyin.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Polis, selfie çekenleri durdurmak için Mavi Göl'ü siyaha boyadı Evde temizlik yapan spor spikeri Diletta Leotta sosyal medyayı salladı Bacakları açık şekilde oturan yıldız isim Michelle Keegan, canlı yayında frikik vermekten son anda kurtuldu 14 yaşındaki anne, eğlenmesine engel olduğu için 1 yaşındaki bebeğini asarak öldürdü Ünlü model Emily Ratajkowski'nin yayınında Türk takipçinin yaptığı yorum olay oldu: Göğüslerini göremiyorum