18 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

18 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları

18.12.2014 16:51

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Kariyeriniz ile ilgili stratejik görüşmeler yapacağınız bir dönem. 4 Ocak'a kadar olan bu dönemde kariyeriniz ile ilgili geleceğe yönelik adımlar için değerlendirmelisiniz.
3
Boğa : Akademik alanda çalışma düşünceniz var ise 4 Ocak'a kadar olan dönemde başvurularda bulunabilirsiniz. Bunlar geleceğe gelişiminizi destekleyecek nitelikte.
4
İkizler : Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili çalışmalarınız oldukça planlı olabilir. Kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını araştırabilir; bilirkişilere danışabilirsiniz.

5
Yengeç : Ortağınızla geleceğe yönelik fikirlerinizi paylaşmak için güzel bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar olan bu dönemde iletişim ön planda olacak.
6
Aslan : İşinizle ilgili görüşmeler, toplantılar, projeler ağırlık kazanıyor. 4 Ocak'a kadar olan dönemde geleceğe yönelik stratejik planlama ve görüşme yapabilirsiniz.
7
Başak : Yaratıcı projeleri hayata geçirmek için görüşmelerinizi yapabileceğiniz bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar çocuk sahibi olma fikrinizi paylaşabilirsiniz.
8
Terazi : Bazı kararları almak için güzel bir dönem. 4 Ocak'a kadar aile bireyleri ile görüşerek stratejik kararlar için planlama yapma fırsatı yakalayabileceğiniz bir dönem olacak.
9
Akrep : Telefonlarınızın susmayacağı, eğitim, seminer vb yaşantınızı kaplayacağı bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar gelişiminiz için stratejik sayılabilecek adımlar atabilirsiniz.
10
Yay : Gelirlerinizi yeniden yapılandırmak ve daha sağlam yapı için fikir danışacağınız bir dönem başlıyor. Ocak 4'e kadar finansal konularda stratejik kararlar alabilirsiniz.
11
Oğlak : Meraklı, fikirlerinizle insanları etkileyen, düşüncelerinizi rahatlıkla aktarabildiğiniz bir dönem başlıyor. Ocak 4'e kadar ilişkilerinizde iletişim oldukça fazla önem taşıyabilir.
12
Kova : Yeni yıla ilham gücünüzü ortaya koyarak başlayabilirsiniz. Ocak 4'e kadar olan dönemde rüyalarınızı not etmenizde fayda var. Stratejik projeler üretebilirsiniz.
13
Balık : Sosyal organizasyonlarda önemli kararlar alabileceğiz bir dönem başlıyor. Geleceğe yönelik stratejik adımlar atabileceğiniz bu dönem 4 Ocak'a kadar sürecek.

Son Dakika 18 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu