18 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

18 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları

18.12.2014 16:51

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Kariyeriniz ile ilgili stratejik görüşmeler yapacağınız bir dönem. 4 Ocak'a kadar olan bu dönemde kariyeriniz ile ilgili geleceğe yönelik adımlar için değerlendirmelisiniz.
3
Boğa : Akademik alanda çalışma düşünceniz var ise 4 Ocak'a kadar olan dönemde başvurularda bulunabilirsiniz. Bunlar geleceğe gelişiminizi destekleyecek nitelikte.
4
İkizler : Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili çalışmalarınız oldukça planlı olabilir. Kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını araştırabilir; bilirkişilere danışabilirsiniz.

5
Yengeç : Ortağınızla geleceğe yönelik fikirlerinizi paylaşmak için güzel bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar olan bu dönemde iletişim ön planda olacak.
6
Aslan : İşinizle ilgili görüşmeler, toplantılar, projeler ağırlık kazanıyor. 4 Ocak'a kadar olan dönemde geleceğe yönelik stratejik planlama ve görüşme yapabilirsiniz.
7
Başak : Yaratıcı projeleri hayata geçirmek için görüşmelerinizi yapabileceğiniz bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar çocuk sahibi olma fikrinizi paylaşabilirsiniz.
8
Terazi : Bazı kararları almak için güzel bir dönem. 4 Ocak'a kadar aile bireyleri ile görüşerek stratejik kararlar için planlama yapma fırsatı yakalayabileceğiniz bir dönem olacak.
9
Akrep : Telefonlarınızın susmayacağı, eğitim, seminer vb yaşantınızı kaplayacağı bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar gelişiminiz için stratejik sayılabilecek adımlar atabilirsiniz.
10
Yay : Gelirlerinizi yeniden yapılandırmak ve daha sağlam yapı için fikir danışacağınız bir dönem başlıyor. Ocak 4'e kadar finansal konularda stratejik kararlar alabilirsiniz.
11
Oğlak : Meraklı, fikirlerinizle insanları etkileyen, düşüncelerinizi rahatlıkla aktarabildiğiniz bir dönem başlıyor. Ocak 4'e kadar ilişkilerinizde iletişim oldukça fazla önem taşıyabilir.
12
Kova : Yeni yıla ilham gücünüzü ortaya koyarak başlayabilirsiniz. Ocak 4'e kadar olan dönemde rüyalarınızı not etmenizde fayda var. Stratejik projeler üretebilirsiniz.
13
Balık : Sosyal organizasyonlarda önemli kararlar alabileceğiz bir dönem başlıyor. Geleceğe yönelik stratejik adımlar atabileceğiniz bu dönem 4 Ocak'a kadar sürecek.

YORUMLAR
500

Son Dakika 18 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


Advertisement