19 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

19 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları

19.01.2014 08:59

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Akrep : Bugün çevre koşulları sizi zorluyor. Sinirlerinizi & ; sağlam tutmak zorundasınız. Bugün iddialı ve sosyal yönlerinizle rakip tanımıyorsunuz. Bugün kısa yolları kapsayan işlerin gündem kazanmasıyla, yaşantınız haraketlenecek. Yaşam enerjinizin güçlü olması, bazı hataları da beraberinde getirebilir.Dikkatli olmalısınız.
3
Aslan : Zihinsel enerjinizi çevrenize ispat edebileceğiniz önemli günlerinizden biri. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içinde olmalısınız. Çevresel koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Bugün yaşantınıza yeni olaylar ilave içinde olabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz.
4
Balık : Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Arkadaşlarınızın size güç verdiği konularda yetersiz olduklarını göreceksiniz. Yeni tanışacağınız kişilerin üzerinizde bıraktıkları hoş etki sizi yanıltmasın.
5
Başak : Bugün enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Duygularınızı paylaşırken dikkatli olmalı ve çevrenizin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Yakın ilşiklerde olduğunuz kişilere, iyi niyetle yaklaşacak ve onların duygusal problemlerine çare bulmaya çalışacaksınız. Arkadaşlık konusunda fazla iyimser davranıyorsunuz.Dikkatli olun.
6
Boğa : Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz.Yaşamınızı kolaylaştırma pratikliği içinde davranmalısınız. .. Bugün, her türlü aktiviteye açık ve ılımlı bir gününüzde olmanıza rağmen, işin içine duygular girdiği zaman, & ; çevreniz iç,in giemli bir hale dönüşebiliyorsunuz.
7
İkizler : Bugün köklü düşünceleriniz yüzünden bocalayabilirsiniz. Değiştirmek istemediğiniz değer yargılarınız yüzünden, ikileme düşebilirsiniz.Değişim yaşamaktan yana olmanıza rağmen maddesel nedenler sizi bulunuduğunuz konuma bağlı kılabilir. Bocalamak ve fevri düşünmek yerine yeni bir arayışa geçmelisiniz.
8
Koç : Bugün, sosyal ilişkilerinizde yaşadığınız olaylara farklı bir bakış açısı ile değerlendirebilirsiniz. Mesleğinizle ilgili yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz.. Disiplinli davranmak, size pozitif enerji verecek. İş motivasyonunuz çok daha verimli hale gelecek. Mantığınızın sesini dinlemelisiniz.
9
Kova : Bugün kendinizi odaklaşmaya yönlendirmelisiniz. Planlarınızı gizli tutmalı ve olayların & ; boyutları ile ilgili düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Enerjinizin depolandığını görecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.Kendinizi yenilemek istemenize rağmen, bazı engellerin düzelmesini beklemelisiniz.
10
Oğlak : Ay, burcunuzda olumlu ilerliyor.Bugün kendinizi daha enerjik & ; hissediyorsunuz. Ortaklıklar ve iş yaşantınızda & ; bazı kişilerin desteğinize & ; ihtiyacı olabilir. Sizden yaşlı kişilerle kuracağınız diyalog, sizde tatmin duygusu sağlayacaktır. Paylaşıma fazla önem vermeniz, bazen hata olabilir. Soğukkanlı çehrenizi devam ettirin.
11
Terazi : Ailevi konularda hassas bir yapınız var. Üstelik siz yenilgiyi sevmediğiniz için, olaylara gelişigüzel bakamıyorsunuz. Sorunlardan kaçmayı deneseniz, rahatladığınızı görecksiniz. Üzerinize aldığınız sorumluluklar konusunda oldukça ince ve detaycı davrnmakl her zaman olumlu sonuç vermeyebilir.
12
Yay : Maddi konularda, taleplerinizi gerçekleştirmeyi düşünüyorsunuz. Her yönden güçlü konuma gelmek isteyişinizde, kendinizi ispat etme duygusu yatıyor. & ; Birlikte çalıştığınız kişilerle takışmamaya çalışmalısınız.. Önceden paye verdiğiniz kişinin artık sizin için önem teşkil etmediğini görmek sizi garip bir duygusallığa da sürükleyebilir.
13
Yengeç : Bugün arkadaşlık bağlarınızı daha da ön plana çıkaracak davranışlar içindesiniz..Yakın ilşillerinizede fazla sahiplenici davranmakla, çevrenizdeki kişilerin tepkisini üzerinize çekebilir ve sizi taraf tutumakla suçlayabilirler. Geleneksel yönlerinizin size zaman kaybettirebileceğini fark etmelisiniz.

Son Dakika 19 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı