19 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

19 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

19.08.2013 05:09

1
2
Koç : Bugün esprili konuşmalarınızla arkadaşlarınızı keyiflendirecek ve sıcak ilişkiler kuracaksınız. Ekip çalışmalarında başarılı olabilir, kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Düşündüğünüz organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz.
3
Boğa : Son derece sakin bir tutum içinde bulunacaksınız. Yeni girişimleri farklı istekler içinde bulunabilir, parasal konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bazı olaylar kafanızı karıştırsa bile sükunetle davranmaya özen göstermelisiniz.
4
İkizler : Sosyal ve kültürel faaliyetlerinizin yanısıra parasal konulara da konsantre olacaksınız. Hızlı kararlar alabilir, fikirlerinizi çevrenizdekilere kabul ettirebilirsiniz. Geleceğe yönelik ilginç projeler geliştireceksiniz.
5
Yengeç : Moralinizi yüksek tutmanız gerekiyor. Parasal konularla ilgili bazı sıkıntılar duyabilirsiniz. Ancak, çalışmalarınızı aksatmadan sürdürmeye devam edeceksiniz. Sabırlı ve kararlı davranırsanız isteğinize kavuşacaksınız.
6
Aslan : Sosyal faaliyetlerinizin hareketli olduğu bu devre içinde yeni kararlar alabilirsiniz. Ancak, karar verme konusunda sabırlı olmalı, önceden aldığınız kararları değiştirmeden önce bir kez daha gözden geçirmelisiniz.
7
Başak : Keyifli ve enerjik bir tavır içinde çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Yeni yatırımlarda bulunmak için harekete geçebilir, çok hoş fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte seyahate çıkabilirsiniz.
8
Terazi : Biraz sabırsız bir tutum içine girebilirsiniz. Beklediklerinizle meydana gelen olaylar çok başka olabilir. Tabii bu durum gerilim yaratacak. Enerjinizi olumlu yönde kullanmaya gayret edin. Yıkıcı ve öfkeli davranmayın.
9
Akrep : Bugün haberleşmelerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlamalardan kaynaklanacak sıkıntılı durumlara karşı tedbirli olun. Sakin ve dikkatle anlatılanları dinlemeli, yanlış anlamalara izin vermemelisiniz.
10
Yay : Dikkat gerektiren konularda yoğun bir çalışma içinde bulunacaksınız. Bu arada evinizi yeniden düzenleyebilir, planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. İçinizden yükselen güçlü enerjiyi çalışarak akıtabilirsiniz.
11
Oğlak : Ani kararlar alabilir ve beklenmedik girişimlerde bulunabilirsiniz. Sabırsızlık yüzünden sakarlıklar yapmanız mümkün. Soğukalgınlığı ve ateşli hastalıklara karşı tedbirli olun. Kendinizi fazla yormayın.
12
Kova : İş arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmekten kaçınmalısınız. Aile bireylerinin sorunlarıyla ilgilenmekten sıkıntı duyabilirsiniz. Ancak, size ihtiyaçları var. Onlara gereken ilgiyi gösterin.
13
Balık : Duygularınız giderek güçleniyor. Son derece anlayışlı ve sabırlı bir tutum içine girecek böylece sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi daha sıcak hale getireceksiniz. Parasal konulara yönelik yapacağınız çalışmalar artıyor.

Son Dakika 19 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi