Son Dakika Haberleri: 19 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

19 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Rahat ve sakin bir gün geçireceksiniz. Üzerinde düşündüğünüz konularla ilgilenebilir, gerekli araştırmaları yapabilirsiniz. Bazı gelişmeler sizi memnun edecek. Ancak, beklediğiniz bazı sonuçları almak için sabırlı olmanız ve olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.
3
Boğa : Son derece keyifli çalışmalar yapacak, yakınlarınızın desteğini alacaksınız. Bugün alacağınız haberler çok hoşunuza gidecek. sevdiğinizle birlikte bu davetlere katılabilir, beraberliğinizi daha güçlü hale getirmenin yolunu bulabilirsiniz. Sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltecek.
4
İkizler : Duygularınızı denetim altına almanız zor olacak. Davranışlarınızla çevrenizdekileri ve sevdiğinizi şaşırtabilirsiniz. Enerjinizi yapıcı bir biçimde kullanmaya gayret edin. Hiçbir şey yapamıyorsanız, dışarı çıkıp yürüyüşler yapabilirsiniz. Özellikle ağaçlık yerler ve kırlar rahatlatacak.
5
Yengeç : Çok hoş organizasyonlar yapabilir, dostlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Hem işlerinizi düzenlemek hem de yakınlarınızla ilgilenmekten keyif alacaksınız. Sevdiğinizle birlikte arkadaş toplantılarına gidebilir, ilişkinizi daha sıcak ve yoğun hale getirebilirsiniz.
6
Aslan : Kendi kendinize kızmaktan ya da sorgulamaktan vazgeçmelisiniz. Aşk konusunda karmaşık bir dönem içinde bulunuyorsunuz. Karar vermek için pek uygun zaman değil. Geleceğe yönelik yapmak istedikleriniz hakkında girişimde bulunmadan önce gereken araştırmayı yapmalı, sabırlı davranmalısınız.
7
Başak : Tesadüfen karşılaştığınız eski dostlarınızla görüşmekten keyif alacaksınız. Farklı konulara yönelebilir, değişik düşünceler içine girebilirsiniz. Kendinizle ve yakınlarınızla ilgili bazı kaygılar duyabilirsiniz. Fakat, olumlu beklentiler içinde bulunmaya devam edeceksiniz.
8
Terazi : Son derece keyifli, enerjik ve canlı bir gün. Alacağınız haberler size itici güç verecek. Yapmayı tasarladığınız yatırımlara yönelik başarılı girişimlerde bulunabilir, yakınlarınızın ve dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. Sevdiğinize planlarınızı anlatabilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
9
Akrep : Daha şuurlu ve daha kararlı bir tutum içine gireceksiniz. Sakin bir biçimde içinde bulunduğunuz şartları gözden geçirecek ve ne istediğinizi anlamaya çalışacaksınız. Üzerinizde hissettiğiniz baskıların sizi yönlendirdiğini düşünebilirsiniz. Bırakmanız gereken şeylerden kurtulabilirsiniz.
10
Yay : Son derece alıngan ve hassas bir tutum içine girebilir, olayları büyük bir titizlikle değerlendirebilirsiniz. İsteklerinizin yükselmesiyle birlikte yoğun bir hareketlilik başlamış bulunuyor. Hem aşk hem de iş potansiyeliniz yükseliyor. Yeni planlar ve yepyeni atılımlar, yapabilirsiniz.
11
Oğlak : İletişim trafiğinizin yoğun olacağı bir gün. Görüşmediğiniz kişilerle görüşecek, arayıpta bulamadığınız kişileri karşınızda göreceksiniz. Dikkatinizi yaptığınız işe odaklayın ve elinize geçen fırsatları değerlendirmeye çalışın. Hayatınıza yeni bir yön vermeyi düşünebilirsiniz.
12
Kova : Bugün duygularınızı denetim altına alabilir, böylece sizi sinirlendiren konuların üzerinde fazla durmadan başka işlerle ilgilenebilirsiniz. Büyük isteklerinizin yaratacağı gerilim size itici güç verecek. Ancak, sabırsız ve telaşlı davranmanıza da neden olabileceğini bilmelisiniz.
13
Balık : Olumsuz duygular içine girerek bugünü kendinize zehir etmeyin. Sevdiğinizle ilgili kuruntularınızdan kurtulmanın tek yolu hissetiklerinizi ona anlatmaktır. Ancak, onu eleştiren ya da suçlayan bir tarzda değil, daha yumuşak bir ifade kullanmalısınız. Biraz daha anlayışlı ve sıcak davranabilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 19.09.2013 05:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!