Son Dakika Haberleri: 20 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

20 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Büyük bir istekle girişimlerde bulunabilirsiniz. Gelişmelerin beklediğiniz gibi olması isteklerinizi arttıracak. Sevgi ve anlayışla davrandığınız için sorunları çözümlemeniz kolay olacak. Baskılar sizi etkilemeyecek.
3
Boğa : Büyük bir heyecanla gelişmeleri izleyeceksiniz. İlişkilerinizi dikkatle değerlendirecek, dostlarınızdan yardım alacaksınız. Farklı isteklerinizi bir süre için durdurabilir, olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz.
4
İkizler : Son derece hareketli bir gün. İlginç fikirler, ilginç teklifler ve beklenmedik gelişmelerle dolu bir gün. Duygularınız giderek yoğunlaşıyor. Birdenbire alacağınız kararları uygulamadan önce tekrar düşünmelisiniz.
5
Yengeç : Büyük bir gayretle çalışmalarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Üstelik yeni gelişmeler olduğunu öğrenecek ve duyacağınız haberlerden memnun olacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha yoğun olacak.
6
Aslan : Gergin ve sinirli olabilirsiniz. Dikkatinizi toplamaya ve kendinizi yaptığınız işe vermeye çalışın. Yanlış anlamalar yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Yapacağınız organizasyonlarda ufak tefek terslikler çıkabilir.
7
Başak : Biraz gergin ve duygusal olabilirsiniz. Ancak, kısa bir süre içinde bu hal geçecek ve siz bildiğiniz gibi davranacaksınız. Hem zihinsel açıdan hem de fiziksel açıdan güçlü olduğunuz bir dönemdesiniz. Moraliniz yüksek.
8
Terazi : Keyifli ve başarılı bir gün geçirmeniz mümkün. Sevdiğinizle aranızda çıkabilecek tatsızlıkların nedeni sizin ihmalinizden kaynaklanabilir. Ancak, bugün alacağınız bazı haberler keyfinizi yerine getirecek.
9
Akrep : Karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz. Telefon veya faturalarla ilgili sorunlar çıkabilir. Eski dostlarınızla tesadüfen karşılaşabilirsiniz. Birlikte eski günleri hatırlayıp keyifli vakit geçirebilirsiniz.
10
Yay : Duygusal gerilim içine girmenize neden olacak durumlarla karşılaşmanız mümkün. Ancak, bunun üstesinden gelecek ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Parasal konulara yönelik isteklerinizin arttığı bir dönemde bulunuyorsunuz.
11
Oğlak : Çok hoş gelişmeler meydana gelecek ve yeni atılımlarda bulunacaksınız. Parasal konulara yönelik istekleriniz giderek yükseliyor. Karşınıza çıkan fırsatları fazla düşünmeden değerlendirebilir ve başarılı olabilirsiniz.
12
Kova : İlişkilerinizde dikkatli davranmanız gerekiyor. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Yakınlarınızın size olan ihtiyaçlarından sıkılabilirsiniz. Ancak, onlara yine de yardımcı olacaksınız. Geriliminiz artıyor.
13
Balık : Parasal konulara yönelik çok hoş gelişmeler olacak. Yeni girişimlerde bulunabilir, yapacağınız atılımlarda sevdiğinizin yardımını alabilirsiniz. Ayrıca, yakınlarınız ve dostlarınızın da büyük desteğini alabilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 20.05.2013 05:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!