20 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

20 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

20.08.2013 05:09

1
2
Koç : Bugün güçlü duygular içinde bulunacaksınız. Ancak, kafanızın karışıklığı devam edebilir. Karar vermek için fazla acele etmeyin. Tartışmalardan uzak kalmayı başarabilirsiniz. Fakat, bu durum dikkatinizi dağıtacak.
3
Boğa : Duygularınızın yoğun olacağı bir gün. Meydana gelen olaylar sizi heyecanlandıracak. Tedbirli ve dikkatli davranmaya çalışın. Gelişmeler beklediğinizin dışında olabilirve nasıl düşüneceğinizi bilemeyebilirsiniz.
4
İkizler : Enerjiniz giderek yükseliyor. İsteklerinizin artmasıyla birlikte çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Parasal konulara yönelik beklentileriniz de büyüyecek. İlginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
5
Yengeç : Bugün yumuşak ve sakin olmakla birlikte anlamsız bir gerilim duyabilirsiniz. Ancak, hızla meydana gelen gelişmelere ayak uydurmanız kolay olacak. Fazla sorumluluk almaktan kaçınmalı, büyük isteklerden uzak durmalısınız.
6
Aslan : Önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Yaptığınız işe dikkatinizi odaklayın ve fazla dağılmayın. Yeni yatırımlarda bulunmayı düşünecek, hemen harekete geçeceksiniz. Ancak, karşınıza çıkan fırsatları inceleyin.
7
Başak : Sakin bir gün geçirecek, işlerinizi düşündüğünüz gibi yapmayı sürdüreceksiniz. Enerjik ve hareketli davranışlarınızla çevrenizi ve özellikle sevdiğinizi etkileyebilirsiniz. Parasal konularda başarılı olacaksınız.
8
Terazi : Aşk arzularınız giderek yükseliyor. Büyük istekler içine girebilir, heyecanlı ve huzursuz davranışlarda bulunabilirsiniz. Enerjinizi olumlu yönde kullanmak için daha fazla gayret göstermeli, ani tepkilerden kaçınmalısınız.
9
Akrep : Bugün haberleşmelerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlamalardan kaynaklanacak sıkıntılı durumlara karşı tedbirli olun. Sakin ve dikkatle anlatılanları dinlemeli, yanlış anlamalara izin vermemelisiniz.
10
Yay : Bugün alacağınız bir haberle heyecanlanacaksınız. Olayların hızlı gelişmesi sizi çok memnun edecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Yakınlarınız ve gençlerle ilişkileriniz giderek daha sıcak olacak.
11
Oğlak : Geriliminizi çevrenize yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Enerjinizi kullanamazsanız, kendinizi yorgun ve isteksiz hissedeceksiniz. Bu nedenle en azından sportif faaliyetlerde bulunabilir veya seyahatlere çıkabilirsiniz.
12
Kova : Yakın akrabalarınızın, özellikle hanım arkadaşlarınızın davranışlarından alınabilir, gereksiz tepkiler ortaya koyabilirsiniz. Heyecanınızı ve duygularınızı kontrol altına alın. Enerjik ve atak olabilirsiniz.
13
Balık : Farklı istekler duyabilir, alışkanlıklarınızın dışına çıkabilirsiniz. Yüksek potansiyelli enerjinizi olumlu yönde kullanabilir, yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşeceksiniz.

Son Dakika 20 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu