20 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

20 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları

20.12.2014 11:51

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : İlişkilerinizin olumlu etkileneceği bir aylık bir dönem başlıyor. Sevdiğinizle seyahat planları yapabilir; yalnızsanız uzun seyahatlerde aşkı yakalayabilirsiniz.
3
Boğa : Önümüzdeki bir ay eşinizle, ortak gelirler konusunda daha özgür ve olumlu bir dönem geçireceksiniz. Hakedilmiş prim vb görüşmeleri yapabilirsiniz.
4
İkizler : Aşk konusunda şans sizden yana. İlişkiniz yok ise yeni biri ile tanışabilir; bir ilişkiniz var ise yeni bir boyuta adım atmayı düşünebilirsiniz.
5
Yengeç : İşinizle ilgili yeni bağlantılar kurmakta şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay süresince ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.
6
Aslan : Bu ay romantizme doyacaksınız. Hayatın tadını sevdiğiniz ve çocuklarınızla birlikte çıkarabilirsiniz. Aşık olabilir ya da çocuk yapmaya karar verebilirsiniz.
7
Başak : Evinizde dekorasyon değişikliklerine başlamanın tam zamanı! Evinizi güzelleştirme, davetlerde arkadaşlarla ve aileyle birlikte olmak size keyif verecek.
8
Terazi : Romantik kısa seyahatlere çıkabileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Kaçamaklar sevdiğinizle sizi daha da yakınlaştıracak. Sosyal yaşantınız canlanıyor.
9
Akrep : Maddi getirileninizin artacağı bir aylık bir döneme giriyorsunuz. Özellikle maaş vb görüşmeleri yapmak ya da kendi işinizi kurmak için fırsat çıkabilir.
10
Yay : Kendinizi yenilemenin tam zamanı! Gelişiminiz, dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikleri ele alabilirsiniz. Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

11
Oğlak : Yeni yıl öncesinde dinlenmenin ve kendinizi şımarmanın tam zamanı. Kafanızı dinlemek ve rahatlamak için bir aylık süreci iyi değerlendirmelisiniz.
12
Kova : Yılbaşı sizin için geldi diyebiliriz; aslında önümüzdeki bir ay her gün yılbaşı gibi geçebilir. Sosyal yaşantınız hareketleniyor. Telefonlarınız susmayabilir.
13
Balık : Kariyeriniz ile ilgili konularda şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. Sizi hedeflediğiniz kariyer noktasına ulaştırabilecek bağlantılar yapabilirsiniz.

Son Dakika 20 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı