Son Dakika Haberleri: 21 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

21 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı aynı şekilde sürdürmeye devam edeceksiniz. Moraliniz ve kendinizi olan güveniniz yüksek. Gelişmeler tam istediğiniz gibi olacak. Sevdiğinize karşı anlayış ve sevgi ile davranacaksınız.
3
Boğa : Uzun zamandır görmediğiniz eski bir dostunuzla tesadüfen karşılaşabilirsiniz. Eviniz ya da iş yerinizini içinde ya da dışında değişiklikler yapabilir yeni eşyalar alabilirsiniz. İstekleriniz arttığı bu devre içinde makul ve sakin olmaya gayret edin.
4
İkizler : Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Onun ilgisi size moral verecek ve kendinizi iyi hisetminizi sağlayack. Parasal konulara yönelik yeni gelişmeler meydana geliyor. İsteklerinizi hoş bir bçimde açıklayacaksınız.
5
Yengeç : Kendinizi daha iyi hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Zaman zaman bazı konulara takılıp moraliniz bozulsa bile bunların üzerinde pek durmayacak ve planlarınızı uygulamak için gayret göstereceksiniz. Dikkatiniz yükseliyor.
6
Aslan : Zihinsel faaliyetleriniz arttığı halde dikkatinizin dağınık olduğu bir dönemde bulunuyorsunu. Çok çeşitli konulara yönelebilirsiniz. Bu durum kararlarınızı etkileyebilir ve kararsız kalmanıza neden olabilir. Sabırlı olmalısınız.
7
Başak : Başarılı çalışmalar yapabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sosyal faaliyetlerinizle birlikte istekleriniz de artacak. İş arkadaşlarınızla sıcak ilişkiler kuracak ve yakınlarınıza yardımcı olacaksınız. Beklediğinz haberi alabilirsiniz.
8
Terazi : Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bazı konular üzerinde durmaya devam edebilir ve karamsar duygularınızı sürdürebiliirsiniz. Ancak daha sakin ve dikkatli davranmayı başarmanız mümkün. Harcamalara özen göstermelisiniz.
9
Akrep : Olabileceklerin üzerinde büyük beklentiler içine girebilirsiniz. Bazı durumlar kafanızı karıştırablir. Kendinize pek de uygun olmayan birine aşık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranzdaki ilişkilerinizde anlaşmazlıklar çıkabilir.
10
Yay : Çalışmalarınızı başarılı bir biçimde sürdürmeye devam edeceksiniz. Beklediğiniz gibi gelişen olaylar kendinize olan güveninizi arttıracak, hanım arkadaş ve akrabalarınızın desteğini alacaksınız. Moralinizin yüksek olduğu bir dönem.
11
Oğlak : Sosyal fgaaliyetleriniz hareketleniyor. Dostlarınızla sıcak ilişkiler kurabilir, davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Bazı endişeleriniz devam etse bile istekleriniz güçlü olduğu için kararlarınızı uygulayacaksınız.
12
Kova : Beklediğiniz haberler gecikebilir veya bazı aksaklıklar yüzünden size ulaşması gecikebilir. İletişim sorunlarına karşı tedbirli olmanız gecikiyor. Ayrıca arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalar yüzünden anlaşmazlıklar çıkabilir.
13
Balık : Dikkatli ve kararlı davranabileceiniz bir dönemdesiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek ve sıcak ilişkiler kuracaksınız. Yepyeni planlar yapabilir, aldığınız kararları uygulamak için harekete geçebilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 21.05.2013 05:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu Ünlü şarkıcı Betül Demir, siyah mayolu pozuyla Instagram'ı salladı! Dosta güven düşmana korku salıyor! İşte Türk komandosundan nefes kesen tatbikat Cesedi bir bavul içinde bulunan talihsiz kız hakkında olay iddia: Cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla öldü Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek