21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

21.08.2013 05:09

1
2
Koç : Bugün duygularınızı serbest bırakacak, bazı baskılar ve olumsuzluklar olsa bile bunları umursamayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilir, planlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz.
3
Boğa : Bugün alacağınız bir habere canınız sıkılacak. Farklı istekleriniz olabilir ve bu nedenle sıkıntı duyabilirsiniz. Parasal konulara yönelik bazı karışıklıklar çıkabilir ve bu nedenle moraliniz bozulabilir. Enerjiniz yüksek.
4
İkizler : Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir. Olumlu duygular içinde bulunduğunuz için yeni girişimlerde bulunabilir, çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. İstekleriniz giderek daha yoğun olacak.
5
Yengeç : Bugün yumuşak ve sakin olmakla Kendinizi güçlü ve rahat hissedeceksiniz. Bazı olaylar size itici güç verecek. Parasal konulara yönelik sıkıntılı durumlarınız devam edebilir. Ancak, enerjinizi başarmak için kullanabilir, sorunları aşabilirsiniz.
6
Aslan : Duygularınızı karıştırabilecek olaylar olabilir. Büyük beklentiler içine girebilir, heyecanlı ve sabırsız davranabilirsiniz. Parasal konulara yönelik yeni yatırımlar yapabilir, farklı istekler duyabilirsiniz.
7
Başak : Sakin bir gün geçirecek, işlerinizi düşündüğünüz gibi yapmayı sürdüreceksiniz. Enerjik ve hareketli davranışlarınızla çevrenizi ve özellikle sevdiğinizi etkileyebilirsiniz. Parasal konularda başarılı olacaksınız.
8
Terazi : Duygularınızın karmaşıklığı ve aceleciliğiniz, maddi konularda hatalı davranmanıza ve sonradan telafi edilmesi zor kayıplara yol açabilir. Arkadaşlarınızla birlikte kültürel faaliyetlerde bulunmanız rahat bir gün geçirmenizi sağlayacak.
9
Akrep : İstekleriniz güçlü olduğu halde karmaşık duygular içinde bulunabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmadan önce durumu tekrar gözden geçirin. Üzerinizde baskı yaratan konuları gereğinden fazla büyütmekten kaçının.
10
Yay : Olaylar beklediğinizin dışında gelişebilir. Dostlarınızla ilişkileriniz daha sıcak olacak. Haberleşmeleriniz artarken sosyal faaliyetleriniz de hareketlenecek. Beklediğiniz fırsat ayağınıza gelecek.
11
Oğlak : Kendinizi biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz. Parasal sorunlarınızı çözümleyemeseniz bile sıkıntınız hafifleyecek. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi fazla zorlamayın. Olayları akışına bırakıp izleyebilirsiniz.
12
Kova : Aile bireylerinin sorunlarıyla ilgileneceksiniz. Zaman zaman sıkıntı duyabilirsiniz. Ancak, yine de onlara gereken ilgiyi göstereceksiniz. Alacağınız bazı haberlere tepki göstermeden önce araştırmalısınız.
13
Balık : Olayları akışına bırakacak ve telaş göstermeden izleyeceksiniz. Bu durum hem ilişkilerinizi hem de işlerinizi olumlu yönde etkileyecek. Tabii bu arada yapmanız gerekenleri yapmalı, izleyici durumunda olmamalısınız.

Son Dakika 21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı