22 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

22 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

22.05.2013 05:09

1
2
Koç : Duygusal yaşamınızdaki karmaşaları çözümlemek için önemli adımlar attınız. Her geçen gün moraliniz yükseliyor. Parasal meselelerde dikkatli olmaya çalışın. Harcamalar artabilir.
3
Boğa : Kuruntuları bir kenara bırakarak birlikte olduğunuz kişiye güvenmeyi öğrenmelisiniz. Hayatı kendinize zorlaştırmayın. Yaşadığınız üzüntüler yakında sona erecek.
4
İkizler : Hayallerinizde düşlediğiniz aşk önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak. Rastlantı sonucu karşılaşacağınız bir kişiyle önemli bir beraberlik olabilir. Sağlık sorunlarına dikkat.
5
Yengeç : Ailenizle olan ilişkilerinizi düzeltebilmek için biraz daha özen göstermelisiniz. Sürekli surat asmaktansa konuşmayı denemenizde yarar var. Beklediğiniz haber gelmek üzere.
6
Aslan : Hoşlandığınız kişinin tembelliği ilerde sorun yaratabilir. Onun bencilliğine karşı dikkatli olun. Olayları çözmek sizin elinizde. Bu arada rejiminizi ihmal etmeyin. Sağlığınıza dikkat etmelesiniz.
7
Başak : Sorunlarınızın neler olduğunu bulup onları çözmeye çalışmanız olumlu bir gelişme. Böylece daha rahatlayacak ve sinirlenmeyeceksiniz. Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var.
8
Terazi : Son zamanlarda işlerin yoğunluğu sizi çok yordu. Ama sonunda elde edeceğiniz başarı her şeye değecek. Bu arada insanlara karşı biraz daha dikkatli olun. Sırlarınızı paylaşmadan önce düşünün.
9
Akrep : Zaman zaman önyargılı olduğunuzu kabul edin. Çünkü bazen gerçekten öyle davranıyorsunuz. İnsanlara güvenmeyi öğrenmelisiniz. Sağlık sorunlarına dikkat. Bir dostunuzdan haber var.
10
Yay : Hakkınızdaki olumsuz söylentilere aldırış etmeyin. Kendinizi çok zorluyor ve yoruluyorsunuz. Kısa bir tatil iyi gelebilir. Dinlenmek sizin de hakkınız. Bu arada yeni projelerinizi biraz erteleyin.
11
Oğlak : Sizin için şanslı bir dönem başlıyor. Hem duygusal açıdan hem de maddi yönden rahatlayacaksınız. Herkesi dost sanmanızsa hata. Karar vermeden önce iki kez düşünün.
12
Kova : Canınızı sıkacak sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ama merak etmeyin. Çünkü hepsini çözümleyeceksiniz. Kendinizi suçlamaktan vazgeçin. Kimse mükemmel değildir.
13
Balık : İyimser olmaya çalışmaktan vazgeçmeyin. Beklentilerinizin kısa sürede gerçekleşmemesi moralinizi bozmasın. Yakında çalışmalarınızın sonucunu alacaksınız.

Son Dakika 22 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı