22 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

22 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

22.06.2013 05:09

1
2
Koç : İş arkadaşlarınızla aranızda ufak tefek anlaşmazılklar çıkabilir. Olayların üzerine gitmeyin ve gelişmeleri bekleyin. Harekete geçmek için sabırsızlık duyabilirsiniz. Karar vermek için pek uygun bir dönem değil.
3
Boğa : Bugün kendinizi iyi hissedecek ve yeni atılımlarda bulunacaksınız. Sevdiğinizin desteği ve yakınlarınızın yardımıyla isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Elinize geçen fırsatları değerlendirmek için uygun zaman.
4
İkizler : Olaylar isteğiniz doğrultusunda gelişmesine rağmen tatmin olmayabilirsiniz. Büyük beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmalı, sakin ve sabırlı davranmalısınız.
5
Yengeç : Üzerinizde hissettiğiniz baskıyı azaltmak için bugün harekete geçebilirsiniz. Olabilecek planlar yapın ve hayallerinizi gerçekler üzerine kurun. Başarılı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Evinizle ilgilenmeniz gerekebilir.
6
Aslan : Son derece heyecanlı ve enerjik olacağınız bir gün. Beklenmedik gelişmeler karşısında duygularınızı kontrol etmeniz zor olabilir. Fakat, çalışmalarınızı başarıyla sürdüreceksiniz. Beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz.
7
Başak : Kararlarınızı uygulamaya devam edeceksiniz. Dikkatli ve planlı davranacak, yeni projeler yapacaksınız. Sosyal faaliyetler size itici güç verecek. Gün içinde bazı olaylara canınız sıkılsa bile bunların üzerinde durmayacaksınız.
8
Terazi : Bazı gelişmeler düşündüğünüzün dışında gelişebilir. Belki de siz yanlış anlamış olabilirsiniz. Telefon ve faturalarla ilgili ufak tefek sorunlar çıkabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli davranın.
9
Akrep : Bugün kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek, birlikte hoş organizasyonlar yapacaksınız. İş arkadaşınızla aranızdaki ilişkiler sıcak ve keyifli olacak.
10
Yay : Duygusal açıdan gerilim hissedeceğiniz bir gün. Farklı istekler içinde bulunabilir, sabırsız ve heyecanlı davranışlarda bulunabilirsiniz. Son derece yoğun duygular içinde bulunduğunuz için gereksiz sorumluluklar alabilirsiniz.
11
Oğlak : Yeni girişimlerde bulunmak gerektiğini düşüneceksiniz. Ancak, harekete geçmek güç olabilir. Özellikle sosyal ilişkiler ve iletişim trafiğinde bazı aksaklıklar yüzünden sıkıntı duyacak fakat moralinizi bozmayacaksınız.
12
Kova : Çalışmalarınızı sürdürürken sürpriz durumlar ortaya çıkabilir ve parasal sıkıntılar duyabilirsiniz. Bugün alacağınız bir haber sizi oldukça rahatlatacak. Hareketli ve enerjik tavırlarınızla hızlı sonuçlar alabilirsiniz.
13
Balık : Bugün alacağınız bazı haberlerden etkilenmeniz mümkün. Eviniz ve aile bireyleriyle her zaman olduğundan daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak, işlerinizi düşündüğünüz gibi sürdürmeye devam edecek, planlarınızı uygulayacaksınız.

Son Dakika 22 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı Kocasının tecavüzüne uğradı, doğan bebeğini dolaba kilitleyip ölüme terk etti Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar