23 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

23 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları

23.07.2014 10:47

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Maddi konularda kendinizi yeni bir strateji içinde bulacaksınız. İşinizle ilgili bulunduğunuz ortamlarda mantıklı bir şekilde davranırken, isteklerinizi ön plana çıkarmak istiyorsunuz. Bu arada farklı konulardaki denemelerinizde ilk sonuçlarını verebilir. Bugün, isteklerinizde belli bir artış söz konusu olacak ve olayları akılcı bir şekilde değerlendireceksiniz.
3
Boğa : Eşinizle ilgili paylaşımlarınızın mükemmel olması sizin elinizde. Sadece olaylara esprili bir şekilde yaklaşacaksınız. Çünkü, yaşamı kendi düşünceleriniz doğrultusunda yaşıyorsunuz ve onun isteklerini sıklıkla görmezden geliyorsunuz. Bu konuda detayların önem kazanacağı bir gün. Detaylarınızın ibresi bugün biraz partnerinizden yana olmalı.
4
İkizler : Organizasyon işlerinizde başarı sizin için önemli olacaktır. Planladığınız çalışmalarınızı, kendi kişisel istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirmek istiyorsunuz. İş çevrenizde karşı cinsle ilgili ortak çalışmalar içinde olacağınız projeler üreteceksiniz. Duygusal konularda sezgilerinizin güçlü olduğu ve bazı ayrıntıları görebileceğiniz bir gün yaşayacaksınız.
5
Yengeç : Kendinizi yenileme ihtiyacı içinde olacaksınız. Fakat geleneksel yapınızı zorlayacak davranış biçimlerini seçtiğiniz için başarınız gecikebilir. Bugün, detaylar ve küçük ayrıntılar önemli olacaktır. Kendinizi aşan düşünceleriniz var ve cesaret isteyen konularda güçlü bir motivasyon desteği arayışı içindesiniz. Kısa yolların gündem kazanması muhtemel.

6
Aslan : Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla bir çok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Aşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. Hissettiğiniz gibi yaşamak istemeniz en doğal hakkınız ve bu konuda kendinize baskı yapmamalısınız.
7
Başak : Duygularınızda farklı bir mantık var. Sizinle ilgili konuların başkaları tarafından yorum getirilmesine karşısınız. Bugün, partnerinizle birlikte vereceğiniz kararlar önemli olacak. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda gösterdiğiniz olumlu çaba sonuç veriyor. Üst düzeyde kişilerle görüşmeleriniz olacak ve fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.
8
Terazi : Maddesel konularda ince hesaplar peşinde olacaksınız. Hukuksal sorunları olanlar için güzel gelişmeler mevcut. Beklediğiniz yazışmalardan istediğiniz cevapların gelmesiyle yaşamınıza hareket gelecek. Güçlü sezgilerinizi ön plana çıkartırken, çalışmalarınıza destek verecek arkadaşlarınızı belirlemeli ve olayları dengelemelisiniz.
9
Akrep : Sizin değişimlerinize partnerinizin farklı bir şekilde yaklaşması bazı problemlerin oluşmasına neden olacaktır. Karşı taraftan kabul görünmeyi beklerken zıt kutuplaşmalar içinde olmanız, sizi olumsuz etkileyebilir ve üzülmenize neden olabilir. Bu noktada daha yumuşak ve eleştirel olmayan tavır içine girmeniz sizin için iyi sonuç verecek.
10
Yay : Düşüncelerinizde farklı değişimler yaşarken birçok konuda birden fazla alternatif içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu tür durumlarda duygusallığınızı bir kenara bırakarak daha somut çözümlere yönelmelisiniz. Seçimlerinizi yaparken göz önüne almanız gereken kıstas, "kendi huzurunuzu ve kazancınızı" düşünmek olmalıdır.

11
Oğlak : Yakınlarınızla ilgili yollar söz konusu olabilir. Partnerinizle olan ilişkilerinizde duygusal bir yaklaşım sergilerken daha bir sevecen olacaksınız. Yakınlarınızın problemleri sizi fazlasıyla meşgul edecek. Kardeşlerinizle işbirliği içinde olacağınız bir gün. Kendinizi üzecek konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Güven duygusuna ihtiyacınız var.
12
Kova : Güçlü hafızanız iletişim konusunda harikalar yaratmanıza neden oluyor. Mesleki anlamda başarı yetinizin yüksek oluşundan dolayı sizinle birlikte çalışanları oldukça şaşırtıyorsunuz. Toplumsal konulardaki hırslı düşünceleriniz ön plana çıkarıyor ve olayları kendi düşünce biçiminize göre şekillendiriyorsunuz. Başarıyı yakalayacaksınız.
13
Balık : Görüşeceğiniz kişilerin sizden farklı beklentileri olabilir ve kendinize disiplin getirmek istiyorsunuz. Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ruhsal problemler yaşamak istemiyorsanız, olayları gereğinden fazla irdelememelisiniz. Partnerinizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

Son Dakika 23 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden