23 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

23 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

23.10.2013 05:10

1
2
Koç : Son derece keyifli ve başarılı çalışmalar yapacağınız bir gün. Alacağınız haberler sizi mutlu edecek. Yepyeni beklentiler içine girebilirsiniz. Olumsuz duygulardan ve karamsar tutumunuzdan tamamen sıyrılıyorsunuz.
3
Boğa : Dostlarınız ve arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Özellikle iş arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalar olabilir. Dikkat gerektiren konularda daha tedbirli davranmalısınız. Eski bir dostunuzla karşılaşabilirsiniz.
4
İkizler : Bugün kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Alacağınız bir haber heyecanlanmanıza neden olabilir. Uzaklara gitmek için program yapabilirsiniz. İsteklerinizin artmasıyla birlikte sabırsızlığınız da artıyor.
5
Yengeç : Yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenecek, evinizin işlerine daha fazla zaman ayıracaksınız. Dostlarınızı evinize davet edebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor.
6
Aslan : Son derece duyarlı ve hassas olduğunuz bir gün. Duyacağınız haberlerden çok fazla etkilenebilir, hemen telaş gösterebilirsiniz. Sakin olun. Karar vermeniz gereken konular üzerinde fazla durup kararsız kalmanız mümkün.
7
Başak : Son derece sağlıklı düşünecek ve duygularınızı kontrol altına almayı başaracaksınız. Gelişmeler olumlu. Ancak, büyük beklentileriniz yüzünden gerilim içine girebilirsiniz. Kendinizi çok fazla yormamaya özen gösterin.
8
Terazi : Rahat ve sakin olduğunuz bir dönemde bulunuyorsunuz. Önceden karar verdiğiniz konular üzerinde çalışmalarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Akşama doğru alacağınız davete sevdiğinizle birlikte kapılıp eğlenebilirsiniz.
9
Akrep : Kendinizi son derece güçlü hissedecek ve içinde bulunduğunuz duruma hakim olmayı başaracaksınız. Duygularınız ve beklentileriniz giderek yükselecek. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler güçlü ve heyecan verici olabilir.
10
Yay : Kararlı ve başarılı çalışmalar yapacağınız bir gün. İçinizden yükselen istekler gerilim yaratsa bile sizi motive edecek ve başarılı olacaksınız. Gün içinde duygularınız giderek yükselebilir ve istekleriniz artabilir.
11
Oğlak : Bugün kendinizi son derece iyi hissedeceksiniz. Elinize geçen fırsatları değerlendirecek ve yeni kararlar alacaksınız. Sosyal faaliyetinizle birlikte isteklerinizin de güçlendiği için yeni atılımlar yapabilirsiniz.
12
Kova : Bugün alacağınız bir haber sizi yerinizden hoplatabilir. Ancak, karar vermek için acele etmeyin. Yanlış anlamış olabilirsiniz. Dikkatinizi yükseltin. Gereksiz tartışmalara girmekten ve sabırsızlık göstermekten kaçınmalısınız.
13
Balık : Çok keyifli ve kararlı bir tutum içinde bulunacaksınız. Sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunabilir, yeni planlar yapabilirsiniz. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmayı başarabilirseniz, ilginç fırsatlarla karşılaşıp değerlendirebilirsiniz.

Son Dakika 23 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement