23 Ekim 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

23 Ekim 2014 Günlük Burç Yorumları

23.10.2014 09:47

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Bu gün çevrenize karşı ketum ve kapalı olacaksınız. Sırlarınızı paylaşmaktan hoşlanmayacaksınız. Sizinle arkadaşlık kurmak isteyenler olabilir. Kendinizle baş başa kalmak size iyi gelecektir. Küçük dinlenme molalarından sonra çok daha dinç ve aktif oluyorsunuz. Kendiniz ifade etmeniz daha çok kolaylaşıyor.
3
Boğa : Aşkı hissederek yaşamanız kolay bir olay değil. Duygularınızda aşırılığa kaçtığınız zaman, kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Bugün yakıcı duygularınızın esiri olmamalısınız. Kendinizi kaptırdığınız anda her şey sizi öfkelendiriyor. İş ilişkilerinizde belli bir disiplin içinde hareket ettiğiniz için başarıyı yakalamak sizin için kolay oluyor.
4
İkizler : Kombinasyon burcunuz Terazi'de ilerleyen Ay romantik duygularınız körüklerken, ilişkilerinize yumuşak geçişler sağlıyor. Sahiplenme duygunuzun ve yaratıcılığınız bugün sizin için çok önemli. Umursamadığınız duyguların sonradan sizi zorlamasını istemiyorsanız, şimdiden gerekli önlemleri almalısınız.
5
Yengeç : Birlikte çalıştığınız kişilerin iş temposunu bugün çok yavaş bulacaksınız. Sistemli yapınız yüzünden, çevrenizle ters düşme olasılığınız var. Özellikle, bugün size karşı çıkabilirler. Dikkatli olmalısınız. Uzun süredir göz sağlığınızı ihmal etmiş durumdasınız. Bugünlerde iyi bir göz hekimine görünmelisiniz.
6
Aslan : Önemli anlaşmalar yapmak için, özel fırsatlar yakalayacaksınız. Para sizin için değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Size maddi çıkar sağlayacak kişilerle iş yapacaksınız.
7
Başak : Geçmişinizle ilgili olaylarda siz haksızdınız. Bunu şimdi daha iyi anlayabiliyor, daha farklı bakıyorsunuz. Duygularınızı ifade ederken titiz davranıyor ve karşınızdaki kişi tarafından yanlış algılanıyorsunuz. Bugün, İş yaşantınızda kazandığınız başarılar sizi tatmin etmiyor. Daha fazla zafere ihtiyacınız iş yaşantınızda kazandığınız başarılar sizi tatmin etmiyor.
8
Terazi : Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Önünüze çıkabilecek engellere dikkat etmeli ve adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Bugün iletişim konularında istediğiniz performansı yakalayamayacak olmanızdan çevrenizi suçlamak yerine eski hatalarınızı yinelememelisiniz. Her şeyi zamana bırakmalısınız..
9
Akrep : Bugün parasal nedenlere bağlı bir içsel sıkıntı içindesiniz. Adeta özgürlük sınırlarınızın daraldığını hissediyorsunuz. Gözlemciliğiniz güçlü olmasına karşın, sürekli içinizden yorum yapmanız sizin aleyhinize gelişebilir. Net olmamakla yargılanabilirsiniz Titiz günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Enerjinizi boşa harcamayın.

10
Yay : Amaçlarınızdan fazla uzaklaşmamalı ve kendinize eğlenceli uğraşılar bulmak yerine gerçek dostlarınızla ve arkadaşlarınızla bir araya gelmeyi yeğlemelisiniz. Siz eğlenceli ortamlar ve sakin yaşamayı birlikte kombine ederek yaşamayı seviyorsunuz. Özgün tavırlarınız, karşınızdaki kişiler tarafından ters algılanabilir.
11
Oğlak : İnsancıl yapınızı herkes anlamıyor ve sizi duygusuzlukla suçlayabiliyorlar. Fazla sorumluluk aldığınız için, her an gerginsiniz. Bugün sıkı bir planla işinizi yeniden örgütleyin. Rahatladığınızı göreceksiniz. Bugün gürültülü ortamlardan nefret ediyorsunuz. Sakin ortamları tercih etmelisiniz. Mevsim değişimlerinden etkileniyorsunuz.
12
Kova : İş yaşantınızda yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün alınganlıktan vazgeçmelisiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz. Bu durumdan siz kazanacaksınız. Sağlığınız konusunda ani gelişen akut hastalıklarına karşı tedbirli olmalısınız.
13
Balık : Size gelen iş tekliflerinde rakiplerinizin olumsuz davranış biçimleri yüzünden askıda kalabilir. Yolculuklarda yaşayacağınız aksilikler de işin tuzu biberi olacak. Son anda bazı problemler yüzünden isteklerinize gem vurmak zorunda kalabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda gittiğiniz zaman, amaçlarınıza daha çok yaklaştığınız göreceksiniz.

Son Dakika 23 Ekim 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement